Arbitri asistenţi Valentin Avram, Bogdan Gheorghe
Arbitru observator Florin Hincu
Observator Paul Mincu
Spectatori 1.500

Meciul din data 20.09.2014 dintre echipele Concordia Chiajna si FC Botoșani se disputa in localitatea Chiajna pe stadionul Concordia. in fata a 1.500 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Marius Avram impreuna cu arbitrii asistenti Valentin Avram, Bogdan Gheorghe.

Concordia Chiajna: Alexandru Constantin STAN, Bogdan Nicolae BUCURICĂ, Fernando Henrique BOLDRIN, Ricardo Miguel Martins ALVES, Vasile MAFTEI, Florin LOVIN, Matej BAGARIĆ, Marius George PENA, Florin Flavius PURECE, Victor Teodor RÂMNICEANU, Carlos WELLINGTON da Silva si rezervele: Adrian CRISTEA, Donovan DEEKMAN, Daniel Constantin FLOREA.

FC Botoșani: Florin Dorin ACSINTE, Marius Marian CROITORU, Cristian DANCI, Vasile Marius CURILEAC, Gabriel Cristian VAŞVARI, Răzvan TINCU, Andrei Alexandru PATACHE, István Sándor FÜLÖP, Attila László HADNAGY, Michael NGADEU-NGADJUI, Quenten MARTINUS si rezervele: Rashid BROWNE, Paul Ștefan BATIN, Roussel-Fidele NGANKAM-Hontcheu.

GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Florin Flavius PURECE (mijlocaș central). In minutul 04 al partidei dintre Concordia Chiajna si FC Botoșani, Concordia Chiajna deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 23, Concordia Chiajna - FC Botoșani, scor 1 - 1, gol din penalty transformat pentru FC Botoșani de Gabriel Cristian VAŞVARI
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Vasile MAFTEI (fundaș dreapta). In minutul 26 al partidei dintre Concordia Chiajna si FC Botoșani, scorul devine 2 - 1.
In minutul 36, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Vasile MAFTEI
In minutul 45, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Alexandru Constantin STAN
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș dreapta Gabriel Cristian VAŞVARI si intra Rashid BROWNE
GOOOL! Gol marcat pentru FC Botoșani de István Sándor FÜLÖP (atacant). In minutul 50 al partidei dintre Concordia Chiajna si FC Botoșani, FC Botoșani reuseste egalarea, scorul devine 2 - 2.
In minutul 59, schimbare, iese atacant Marius George PENA si intra Donovan DEEKMAN
GOOOL! Gol marcat pentru FC Botoșani de István Sándor FÜLÖP (atacant). In minutul 62 al partidei dintre Concordia Chiajna si FC Botoșani, scorul devine 2 - 3.
In minutul 65, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Botoșani, Attila László HADNAGY
In minutul 70, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Carlos WELLINGTON da Silva
In minutul 71, schimbare, iese fundaș central Matej BAGARIĆ si intra Daniel Constantin FLOREA
In minutul 71, schimbare, iese fundaș central Michael NGADEU-NGADJUI si intra Roussel-Fidele NGANKAM-Hontcheu
In minutul 73, Concordia Chiajna - FC Botoșani, scor 3 - 3, gol din penalty transformat pentru Concordia Chiajna de Fernando Henrique BOLDRIN
In minutul 76, schimbare, iese mijlocaș central Florin Flavius PURECE si intra Adrian CRISTEA
In minutul 78, schimbare, iese atacant Attila László HADNAGY si intra Paul Ștefan BATIN
In minutul 79, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Florin LOVIN
In minutul 87, jucatorul echipei Concordia Chiajna, Vasile MAFTEI a primit al doilea cartonas galben si este eliminat de pe teren. Concordia Chiajna ramane din minutul 87 in 10 jucatori.
In minutul 90+3, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Daniel Constantin FLOREA
In minutul 90+4, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Adrian CRISTEA

Meciul s-a incheiat cu scorul egal 3 - 3.