Arbitri asistenţi Florin Păunescu, Vlad Bârleanu
Arbitru observator Corneliu Fecioru
Observator Paul Cazan
Spectatori 500

Meciul din data 22.09.2014 dintre echipele Universitatea Cluj si CS Universitatea Craiova se disputa in localitatea Cluj-Napoca pe stadionul Cluj Arena. in fata a 500 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Robert Dumitru impreuna cu arbitrii asistenti Florin Păunescu, Vlad Bârleanu.

Universitatea Cluj: Danzell GRAVENBERCH, Ionuț NEAG, Nicolae Constantin MUȘAT, Lóránt KOVÁCS, Raul Răzvan COSTIN, Dan Mihai BUCȘĂ, Raul Axente CIUPE, Doru BRATU, Karim Abdel BOUTADJINE, Nuno Filipe Vasconcelos VIVEIROS, Róbert VESELOVSKY si rezervele: Saša STOJANOVIĆ, Leonidas PANAGOPOULOS, Emil Ducu NINU, Paulo Henrique Martins Eugenio "PAULINHO", Petar JOVANOVIĆ, Vasilică CRISTOCEA, Florin Vasile ACHIM.

CS Universitatea Craiova: Bogdan Ilie VĂTĂJELU, Ionuț Laurian TÂRNĂCOP, MADSON Henrique Nascimento Santos, Nuno Miguel Monteiro ROCHA, Cosmin Valentin FRĂSINESCU, Cristian Emanuel BĂLGRĂDEAN, Tha'er Fayed BAWAB, Pablo Daniel BRANDÁN, Nicuşor Silviu BANCU, Stephane ACKA, Sebastian Zoltán ACHIM si rezervele: Dacian Șerban VARGA, Gabriel Cristian VELCOVICI, Mihăiță Păunel PLEŞAN, Andrei Mihai HERGHELIGIU, Bojan BRAĆ, Adrian AVRĂMIA, Alexandru Mihail BĂLUŢĂ.

In minutul 25, schimbare, iese fundaș central Doru BRATU si intra Emil Ducu NINU
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș central Lóránt KOVÁCS si intra Saša STOJANOVIĆ
In minutul 49, Universitatea Cluj - CS Universitatea Craiova, scorul este 0 - 1. Autogol, inscris de Nicolae Constantin MUȘAT
In minutul 58, schimbare, iese mijlocaș dreapta Ionuț Laurian TÂRNĂCOP si intra Dacian Șerban VARGA
In minutul 63, cartonas galben primit de jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, Dacian Șerban VARGA
GOOOL! Gol marcat pentru CS Universitatea Craiova de Nicuşor Silviu BANCU (mijlocaș stânga). In minutul 64 al partidei dintre Universitatea Cluj si CS Universitatea Craiova, scorul devine 0 - 2.
In minutul 68, schimbare, iese atacant Danzell GRAVENBERCH si intra Florin Vasile ACHIM
In minutul 70, cartonas galben primit de jucatorul echipei Universitatea Cluj, Raul Răzvan COSTIN
In minutul 81, cartonas galben primit de jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, Pablo Daniel BRANDÁN
In minutul 84, cartonas galben primit de jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, Nuno Miguel Monteiro ROCHA
In minutul 88, schimbare, iese atacant Tha'er Fayed BAWAB si intra Alexandru Mihail BĂLUŢĂ
In minutul 89, cartonas galben primit de jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, MADSON Henrique Nascimento Santos
In minutul 90+1, jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, Pablo Daniel BRANDÁN a primit al doilea cartonas galben si este eliminat de pe teren. CS Universitatea Craiova ramane din minutul 90+1 in 10 jucatori.
In minutul 90+2, cartonas galben primit de jucatorul echipei Universitatea Cluj, Nuno Filipe Vasconcelos VIVEIROS
In minutul 90+3, schimbare, iese mijlocaș central Nuno Miguel Monteiro ROCHA si intra Mihăiță Păunel PLEŞAN

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 0 pentru echipa CS Universitatea Craiova.