Arbitri asistenţi Octavian Şovre (Oradea), Ovidiu Artene (Vaslui)
Arbitru observator Marian Barbu (Fagaras)
Observator Octavian Goga (Brasov)
Spectatori 10.000

Meciul din data 05.10.2014 dintre echipele Dinamo București si CS Universitatea Craiova se disputa in localitatea București pe stadionul Dinamo. in fata a 10.000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Cristian Balaj (Baia-Mare) impreuna cu arbitrii asistenti Octavian Şovre (Oradea), Ovidiu Artene (Vaslui).

Dinamo București: Collins Ngoran Suiru FAI, Alexandre Benjamin DURIMEL, Andrei CORDOȘ, Ștefan Nicolae BĂRBOIANU, BOUBACAR Mansaly, Marius Silviu ALEXE, Steliano FILIP, Dorin ROTARIU, Cosmin Gabriel MATEI, Alexandru Traian MARC, Valentin Marius LAZĂR si rezervele: ELTON Charles Figueiredo da Silva, Kamil BILIŃSKI, Bogdan Cătălin GAVRILĂ, Ionuț Daniel ȘERBAN, Francisco WANDERSON Miranda, Zoltán KOVÁCS, Constantin GRECU.

CS Universitatea Craiova: Alexandru Mihail BĂLUŢĂ, Cosmin Valentin FRĂSINESCU, MADSON Henrique Nascimento Santos, Ionuț Laurian TÂRNĂCOP, Bogdan Ilie VĂTĂJELU, Stephane ACKA, Sebastian Zoltán ACHIM, Nicuşor Silviu BANCU, Tha'er Fayed BAWAB, Cristian Emanuel BĂLGRĂDEAN, Costin Romeo CURELEA si rezervele: Viorel FERFELEA, Nuno Miguel Monteiro ROCHA, Mihăiță Păunel PLEŞAN, Dacian Șerban VARGA, Gabriel Cristian VELCOVICI, Adrian AVRĂMIA, Bojan BRAĆ.

In minutul 20, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, BOUBACAR Mansaly
In minutul 25, Dinamo București - CS Universitatea Craiova, scorul este 0 - 1. Autogol, inscris de Steliano FILIP
In minutul 29, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Andrei CORDOȘ
In minutul 36, cartonas galben primit de jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, Tha'er Fayed BAWAB
In minutul 39, cartonas galben primit de jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, MADSON Henrique Nascimento Santos
In minutul 46, schimbare, iese fundaș central Alexandre Benjamin DURIMEL si intra Bogdan Cătălin GAVRILĂ
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș stânga Dorin ROTARIU si intra Kamil BILIŃSKI
In minutul 51, schimbare, iese mijlocaș defensiv Alexandru Mihail BĂLUŢĂ si intra Gabriel Cristian VELCOVICI
In minutul 52, Dinamo București - CS Universitatea Craiova, scor 1 - 1, gol din penalty transformat pentru Dinamo București de Kamil BILIŃSKI
In minutul 71, schimbare, iese atacant Costin Romeo CURELEA si intra Nuno Miguel Monteiro ROCHA
In minutul 80, schimbare, iese mijlocaș central BOUBACAR Mansaly si intra Ionuț Daniel ȘERBAN
In minutul 87, schimbare, iese mijlocaș central Tha'er Fayed BAWAB si intra Mihăiță Păunel PLEŞAN
In minutul 9, cartonas galben primit de jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, Alexandru Mihail BĂLUŢĂ

Andrei CORDOȘ 29’
36’ Tha'er BAWAB
39’ Henrique MADSON
Alexandre DURIMEL
Bogdan GAVRILĂ
46’
Dorin ROTARIU
Kamil BILIŃSKI
46’
51’ Alexandru BĂLUȚĂ