Arbitri asistenţi Mircea Grigoriu (Bucureşti), Bogdan Gheorghe (Bucureşti)
Arbitru observator Florin Miron (Bucureşti)
Observator Dan Potocianu (Reşiţa)
Spectatori 2.000

Meciul din data 04.10.2014 dintre echipele Universitatea Cluj si Pandurii Târgu-Jiu se disputa in localitatea Cluj-Napoca pe stadionul Cluj Arena. in fata a 2.000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Istvan Kovacs (Carei) impreuna cu arbitrii asistenti Mircea Grigoriu (Bucureşti), Bogdan Gheorghe (Bucureşti).

Universitatea Cluj: Andrei LUNGU, Danzell GRAVENBERCH, Vasilică CRISTOCEA, Raul Axente CIUPE, Dan Mihai BUCȘĂ, Florin Vasile ACHIM, Nicolae Constantin MUȘAT, Dino ŠKVORC, Nuno Filipe Vasconcelos VIVEIROS, Róbert VESELOVSKY, Emil Ducu NINU si rezervele: Doru BRATU, Ionuț NEAG, Lóránt KOVÁCS, Pablo Daniel CEPPELINI Gatto, Saša STOJANOVIĆ, Vladimir George NICULESCU, Paulo Henrique Martins Eugenio "PAULINHO".

Pandurii Târgu-Jiu: Deivydas MATULEVIČIUS, Dan Nicolae NISTOR, Marian PLEAȘCĂ, Mihaiță Alexandru ROMAN, Răzvan Marian STANCA, Viorel NICOARĂ, Marko MOMČILOVIĆ, ERICO Constantino da Silva, ELTON Constantino Da Silva, Alin Florian BULEICĂ, Paul Viorel ANTON si rezervele: Cornel Alexandru PREDESCU, Gezim SHALAJ, Bogdan Alexandru UNGURUȘAN, Nejc MEVLJA, Laurențiu Cătălin IORGA, Michał GLIWA.

In minutul 39, cartonas galben primit de jucatorul echipei Universitatea Cluj, Florin Vasile ACHIM
GOOOL! Gol marcat pentru Universitatea Cluj de Vasilică CRISTOCEA (mijlocaș central). In minutul 42 al partidei dintre Universitatea Cluj si Pandurii Târgu-Jiu, Universitatea Cluj deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 45, cartonas galben primit de jucatorul echipei Universitatea Cluj, Dan Mihai BUCȘĂ
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș stânga Viorel NICOARĂ si intra Gezim SHALAJ
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș stânga Florin Vasile ACHIM si intra Paulo Henrique Martins Eugenio "PAULINHO"
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș dreapta Alin Florian BULEICĂ si intra Nejc MEVLJA
In minutul 55, cartonas galben primit de jucatorul echipei Universitatea Cluj, Vasilică CRISTOCEA
In minutul 56, cartonas galben primit de jucatorul echipei Pandurii Târgu-Jiu, Gezim SHALAJ
In minutul 73, schimbare, iese rezervă Cornel Alexandru PREDESCU si intra Paul Viorel ANTON
In minutul 76, schimbare, iese mijlocaș dreapta Nuno Filipe Vasconcelos VIVEIROS si intra Pablo Daniel CEPPELINI Gatto
In minutul 80, schimbare, iese mijlocaș central Vasilică CRISTOCEA si intra Lóránt KOVÁCS
GOOOL! Gol marcat pentru Universitatea Cluj de Lóránt KOVÁCS (rezervă). In minutul 81 al partidei dintre Universitatea Cluj si Pandurii Târgu-Jiu, scorul devine 2 - 0.
In minutul 85, cartonas galben primit de jucatorul echipei Universitatea Cluj, Pablo Daniel CEPPELINI Gatto
In minutul 90, cartonas galben primit de jucatorul echipei Universitatea Cluj, Paulo Henrique Martins Eugenio "PAULINHO"

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 0 pentru echipa Universitatea Cluj.