Arbitri asistenţi Gabriel Stroe (Pitești), Florin Neacșu (Câmpulung-Muscel)
Arbitru observator Marian Balaci (Turnu-Severin)
Observator Romulus Gabor (Hunedoara)
Spectatori 3.000

Meciul din data 18.10.2014 dintre echipele Pandurii Târgu-Jiu si ASA Târgu-Mureș se disputa in localitatea Târgu-Jiu pe stadionul Tudor Vladimirescu. in fata a 3.000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru George Găman (Craiova) impreuna cu arbitrii asistenti Gabriel Stroe (Pitești), Florin Neacșu (Câmpulung-Muscel).

Pandurii Târgu-Jiu: Paul Viorel ANTON, Marko MOMČILOVIĆ, Gezim SHALAJ, Mihaiță Alexandru ROMAN, Marian PLEAȘCĂ, Dan Nicolae NISTOR, Deivydas MATULEVIČIUS, Laurențiu Cătălin IORGA, Michał GLIWA, ERICO Constantino da Silva, ELTON Constantino Da Silva si rezervele: Bogdan Alexandru UNGURUȘAN, Răzvan Marian STANCA, Cornel Alexandru PREDESCU, Viorel NICOARĂ, Alin Florian BULEICĂ.

ASA Târgu-Mureș: Florin BEJAN, Patrice Emery Fongang FEUSSI, Dorin Ioan GOGA, Nicolás Martín GOROBSOV, Adrian Ioan HORA, Mircea Ionuț AXENTE, Gabriel Stelian MUREŞAN, László SEPSI, Eduard Cornel STĂNCIOIU, Ianis Alin ZICU, Ionuț BALAUR si rezervele: Bruno MARTINS de Jesus, Claudiu Vasile BUMBA, HENRIQUE De Jesus Bernardo, Adrian Ioan SĂLĂGEANU, Javier VELAYOS Rodríguez, Adrian Ioan VICIU.

In minutul 41, Pandurii Târgu-Jiu - ASA Târgu-Mureș, scorul este 0 - 1. Autogol, inscris de ELTON Constantino Da Silva
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș central Gezim SHALAJ si intra Viorel NICOARĂ
In minutul 50, cartonas galben primit de jucatorul echipei ASA Târgu-Mureș, Patrice Emery Fongang FEUSSI
In minutul 64, schimbare, iese mijlocaș stânga Laurențiu Cătălin IORGA si intra Alin Florian BULEICĂ
In minutul 66, schimbare, iese atacant Ianis Alin ZICU si intra Claudiu Vasile BUMBA
In minutul 67, cartonas galben primit de jucatorul echipei Pandurii Târgu-Jiu, ERICO Constantino da Silva
In minutul 70, schimbare, iese fundaș dreapta Marian PLEAȘCĂ si intra Cornel Alexandru PREDESCU
In minutul 79, cartonas galben primit de jucatorul echipei ASA Târgu-Mureș, Ionuț BALAUR
GOOOL! Gol marcat pentru Pandurii Târgu-Jiu de Marko MOMČILOVIĆ (fundaș stânga). In minutul 80 al partidei dintre Pandurii Târgu-Jiu si ASA Târgu-Mureș, Pandurii Târgu-Jiu reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 82, schimbare, iese mijlocaș dreapta Dorin Ioan GOGA si intra Bruno MARTINS de Jesus
In minutul 84, cartonas galben primit de jucatorul echipei Pandurii Târgu-Jiu, Mihaiță Alexandru ROMAN
In minutul 86, schimbare, iese atacant Mircea Ionuț AXENTE si intra HENRIQUE De Jesus Bernardo