Arbitru Ovidiu Haţegan
Arbitri asistenţi Marius Marchidanu, George Florin Neacşu
Arbitru observator Irina Mârţ
Observator Cătălin Cursaru

Meciul din data 26.10.2014 dintre echipele Concordia Chiajna si CFR 1907 Cluj se disputa in localitatea Chiajna pe stadionul Concordia. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Ovidiu Haţegan impreuna cu arbitrii asistenti Marius Marchidanu, George Florin Neacşu.

Concordia Chiajna: Ricardo Miguel Martins ALVES, Florin LOVIN, Mihai DINA, Bogdan Nicolae BUCURICĂ, Adrian CRISTEA, Mario BRLEČIĆ, Fernando Henrique BOLDRIN, Matej BAGARIĆ, Carlos WELLINGTON da Silva, Florin MATACHE, Hristijan DRAGARSKI si rezervele: Donovan DEEKMAN, Aleksandar Antoniev DYULGHEROV, Tiberiu Andrei SEREDIUC, Filip TIMOV, Marius George PENA, Neluț Stelian ROȘU, Alexandru Ionuţ GUDEA.

CFR 1907 Cluj: Bruno GUIMARÃES Pinho Azevedo, Ionuț Justinian LARIE, Aitor MONROY Rueda, Ionuț Alin RADA, Mateo SUŠIĆ, Mirko IVANOVSKI, Mário Jorge Quintas FELGUEIRAS, Férébory DORÉ, Giorgi CHANTURIA, CHRISTIAN da Silva Fiel, Mário Jorge Malico Paulino CAMORA si rezervele: Antonio JAKOLIŠ, Tiago Jorge Oliveira LOPES, Sulley Ali Sariki MUNIRU, Cosmin Andrei VÂTCĂ, Cornel Alexandru ENE, Florin Constantin COSTEA, Cătălin CARP.

In minutul 05, Concordia Chiajna - CFR 1907 Cluj, scorul este 0 - 1. Autogol, inscris de Hristijan DRAGARSKI
In minutul 35, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Mihai DINA
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Mario BRLEČIĆ (mijlocaș central). In minutul 39 al partidei dintre Concordia Chiajna si CFR 1907 Cluj, Concordia Chiajna reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 42, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Mateo SUŠIĆ
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș dreapta Giorgi CHANTURIA si intra Antonio JAKOLIŠ
In minutul 58, schimbare, iese mijlocaș stânga Mirko IVANOVSKI si intra Florin Constantin COSTEA
In minutul 61, schimbare, iese mijlocaș stânga Adrian CRISTEA si intra Tiberiu Andrei SEREDIUC
In minutul 69, schimbare, iese atacant Mihai DINA si intra Donovan DEEKMAN
In minutul 73, schimbare, iese atacant Bruno GUIMARÃES Pinho Azevedo si intra Tiago Jorge Oliveira LOPES
In minutul 90+1, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Tiberiu Andrei SEREDIUC

1 - 1 Mario BRLEČIĆ 39’
42’ Mateo SUŠIĆ
46’ Giorgi CHANTURIA