Arbitri asistenţi Vladimir Urzică, Marius Nicoară
Arbitru observator Nicolae Marodin
Observator Romulus Chihaia
Spectatori 2.273

Meciul din data 26.10.2014 dintre echipele Dinamo București si Pandurii Târgu-Jiu se disputa in localitatea Bucureşti pe stadionul Dinamo. in fata a 2.273 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Cătălin Popa impreuna cu arbitrii asistenti Vladimir Urzică, Marius Nicoară.

Dinamo București: Alexandre Benjamin DURIMEL, Cosmin Gabriel MATEI, Alexandru Traian MARC, Constantin GRECU, Valentin Marius LAZĂR, Andrei CORDOȘ, Collins Ngoran Suiru FAI, Steliano FILIP, BOUBACAR Mansaly, Ștefan Nicolae BĂRBOIANU, Marius Silviu ALEXE si rezervele: Francisco WANDERSON Miranda, Bogdan Cătălin GAVRILĂ, Zoltán KOVÁCS, Kamil BILIŃSKI, Ionuț NEDELCEARU, Dorin ROTARIU, Adrian POPA II.

Pandurii Târgu-Jiu: Gezim SHALAJ, Laurențiu Cătălin IORGA, Marian PLEAȘCĂ, Mihaiță Alexandru ROMAN, Dan Nicolae NISTOR, Marko MOMČILOVIĆ, Deivydas MATULEVIČIUS, Michał GLIWA, ERICO Constantino da Silva, ELTON Constantino Da Silva, Paul Viorel ANTON si rezervele: Răzvan Marian STANCA, Bogdan Alexandru UNGURUȘAN, Feiz SHAMSIN, Cornel Alexandru PREDESCU, Viorel NICOARĂ, Ionuţ CONSTANTIN, Alin Florian BULEICĂ.

GOOOL! Gol marcat pentru Dinamo București de Marius Silviu ALEXE (atacant). In minutul 06 al partidei dintre Dinamo București si Pandurii Târgu-Jiu, Dinamo București deschide scorul: 1 - 0.
GOOOL! Gol marcat pentru Pandurii Târgu-Jiu de Mihaiță Alexandru ROMAN (atacant). In minutul 08 al partidei dintre Dinamo București si Pandurii Târgu-Jiu, Pandurii Târgu-Jiu reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 37, schimbare, iese atacant Deivydas MATULEVIČIUS si intra Cornel Alexandru PREDESCU
In minutul 40, cartonas galben primit de jucatorul echipei Pandurii Târgu-Jiu, Mihaiță Alexandru ROMAN
GOOOL! Gol marcat pentru Pandurii Târgu-Jiu de Mihaiță Alexandru ROMAN (atacant). In minutul 50 al partidei dintre Dinamo București si Pandurii Târgu-Jiu, scorul devine 1 - 2.
In minutul 53, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Collins Ngoran Suiru FAI
In minutul 55, schimbare, iese fundaș central Alexandre Benjamin DURIMEL si intra Kamil BILIŃSKI
In minutul 59, schimbare, iese mijlocaș stânga Steliano FILIP si intra Dorin ROTARIU
GOOOL! Gol marcat pentru Dinamo București de Dorin ROTARIU (rezervă). In minutul 60 al partidei dintre Dinamo București si Pandurii Târgu-Jiu, Dinamo București reuseste egalarea, scorul devine 2 - 2.
In minutul 67, cartonas galben primit de jucatorul echipei Pandurii Târgu-Jiu, ERICO Constantino da Silva
In minutul 74, schimbare, iese atacant Laurențiu Cătălin IORGA si intra Alin Florian BULEICĂ
In minutul 74, schimbare, iese mijlocaș stânga Gezim SHALAJ si intra Viorel NICOARĂ
In minutul 75, schimbare, iese mijlocaș central Valentin Marius LAZĂR si intra Bogdan Cătălin GAVRILĂ
In minutul 88, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Ștefan Nicolae BĂRBOIANU
In minutul 90, jucatorul echipei Pandurii Târgu-Jiu, Mihaiță Alexandru ROMAN a primit al doilea cartonas galben si este eliminat de pe teren. Pandurii Târgu-Jiu ramane din minutul 90 in 10 jucatori.
GOOOL! Gol marcat pentru Dinamo București de Kamil BILIŃSKI (rezervă). In minutul 90+1 al partidei dintre Dinamo București si Pandurii Târgu-Jiu, scorul devine 3 - 2.
In minutul 90+2, jucatorul echipei Dinamo București, Collins Ngoran Suiru FAI a primit al doilea cartonas galben si este eliminat de pe teren. Dinamo București ramane din minutul 90+2 in 10 jucatori.
In minutul 90+3, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Dorin ROTARIU
In minutul 90+4, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Cosmin Gabriel MATEI

Meciul s-a incheiat cu scorul 3 - 2 pentru echipa Dinamo București.

1 - 1 08’ Mihăiță ROMAN II
37’ Deivydas MATULEVIČIUS
Cornel PREDESCU
40’ Mihăiță ROMAN II
1 - 2 50’ Mihăiță ROMAN II
Collins FAI 53’
Alexandre DURIMEL
Kamil BILIŃSKI
55’
Steliano FILIP
Dorin ROTARIU
59’
2 - 2 Dorin ROTARIU 60’
67’ ERICO
74’ Laurențiu IORGA
Alin BULEICĂ
74’ Gezim SHALAJ
Viorel NICOARĂ
Valentin LAZĂR
Bogdan GAVRILĂ
75’
Ștefan BĂRBOIANU 88’
90’ Mihăiță ROMAN II
3 - 2 Kamil BILIŃSKI 90+1’