Arbitri asistenţi Valentin Avram (Bucureşti), Vlad Barleanu (Bucuresti)
Arbitru observator Florin Marcu (Oradea)
Observator Aurel Beldeanu (Craiova)
Spectatori 1.000

Meciul din data 25.10.2014 dintre echipele Universitatea Cluj si Viitorul Constanța se disputa in localitatea Cluj-Napoca pe stadionul Cluj Arena. in fata a 1.000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Marcel Bîrsan (Bucureşti) impreuna cu arbitrii asistenti Valentin Avram (Bucureşti), Vlad Barleanu (Bucuresti).

Universitatea Cluj: Dino ŠKVORC, Dan Mihai BUCȘĂ, Raul Axente CIUPE, Vasilică CRISTOCEA, Danzell GRAVENBERCH, Andrei LUNGU, Nicolae Constantin MUȘAT, Ionuț NEAG, Róbert VESELOVSKY, Nuno Filipe Vasconcelos VIVEIROS, Justin Junior MENGOLO si rezervele: Pablo Daniel CEPPELINI Gatto, Raul Răzvan COSTIN, Lóránt KOVÁCS, Valentin Ionuț LEMNARU, Paulo Henrique Martins Eugenio "PAULINHO", Leonidas PANAGOPOULOS, Saša STOJANOVIĆ.

Viitorul Constanța: Alexandru Ionuț MITRIŢĂ, Romario Sandu BENZAR, Nelson Wilfredo BONILLA Sánchez, Alexandru BUZBUCHI, Iulian MAMELE, Cristian Marian MANEA, Bogdan Alexandru MITREA, Silviu Gabriel PANĂ, Florin Lucian TĂNASE, Bogdan Ionuț ŢÂRU, Marko ANĐELKOVIĆ si rezervele: Dragoș BALAURU, Răzvan MARIN, Adrian Alexandru MĂRKUȘ, Sergiu Alexandru NEACŞA, Boban NIKOLOV, Ionuț Adrian PUȚANU, Alin Ioan ȘERONI.

GOOOL! Gol marcat pentru Viitorul Constanța de Alexandru Ionuț MITRIŢĂ (mijlocaș dreapta). In minutul 21 al partidei dintre Universitatea Cluj si Viitorul Constanța, Viitorul Constanța deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 42, cartonas galben primit de jucatorul echipei Universitatea Cluj, Dino ŠKVORC
In minutul 44, Universitatea Cluj - Viitorul Constanța, scor 0 - 2, gol din penalty transformat pentru Viitorul Constanța de Bogdan Alexandru MITREA
In minutul 46, schimbare, iese fundaș central Ionuț NEAG si intra Valentin Ionuț LEMNARU
In minutul 46, schimbare, iese atacant Justin Junior MENGOLO si intra Pablo Daniel CEPPELINI Gatto
In minutul 53, schimbare, iese mijlocaș central Marko ANĐELKOVIĆ si intra Boban NIKOLOV
In minutul 64, schimbare, iese mijlocaș defensiv Silviu Gabriel PANĂ si intra Alin Ioan ȘERONI
GOOOL! Gol marcat pentru Universitatea Cluj de Pablo Daniel CEPPELINI Gatto (rezervă). In minutul 66 al partidei dintre Universitatea Cluj si Viitorul Constanța, scorul devine 1 - 2.
In minutul 67, schimbare, iese mijlocaș central Vasilică CRISTOCEA si intra Lóránt KOVÁCS
GOOOL! Gol marcat pentru Universitatea Cluj de Danzell GRAVENBERCH (atacant). In minutul 70 al partidei dintre Universitatea Cluj si Viitorul Constanța, Universitatea Cluj reuseste egalarea, scorul devine 2 - 2.
In minutul 72, cartonas galben primit de jucatorul echipei Universitatea Cluj, Raul Axente CIUPE
In minutul 72, cartonas galben primit de jucatorul echipei Viitorul Constanța, Nelson Wilfredo BONILLA Sánchez
In minutul 80, schimbare, iese fundaș central Bogdan Ionuț ŢÂRU si intra Răzvan MARIN
In minutul 81, cartonas galben primit de jucatorul echipei Universitatea Cluj, Nicolae Constantin MUȘAT

Meciul s-a incheiat cu scorul egal 2 - 2.

Valentin LEMNARU
46’
Justin MENGOLO
Pablo CEPPELINI
46’
53’ Marko ANĐELKOVIĆ