Arbitri asistenţi Imre Bucsi, Alexandru Cerei
Arbitru observator Horațiu Feșnic
Observator Dan Potocianu
Spectatori 2.000

Meciul din data 04.11.2014 dintre echipele Pandurii Târgu-Jiu si Concordia Chiajna se disputa in localitatea Târgu-Jiu pe stadionul Tudor Vladimirescsu. in fata a 2.000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Radu Petrescu impreuna cu arbitrii asistenti Imre Bucsi, Alexandru Cerei.

Pandurii Târgu-Jiu: Viorel NICOARĂ, ERICO Constantino da Silva, Michał GLIWA, ELTON Constantino Da Silva, Paul Viorel ANTON, Alin Florian BULEICĂ, Marko MOMČILOVIĆ, Dan Nicolae NISTOR, Cornel Alexandru PREDESCU, Mihaiță Alexandru ROMAN, Bogdan Alexandru UNGURUȘAN si rezervele: Laurențiu Cătălin IORGA, Ionuţ CONSTANTIN, Marian PLEAȘCĂ, Andrei ŞENDROIU, Gezim SHALAJ, Feiz SHAMSIN, Răzvan Marian STANCA.

Concordia Chiajna: Florin LOVIN, Florin MATACHE, Florin Flavius PURECE, Alexandru Constantin STAN, Carlos WELLINGTON da Silva, Mihai DINA, Bogdan Nicolae BUCURICĂ, Mario BRLEČIĆ, Matej BAGARIĆ, Fernando Henrique BOLDRIN, Ricardo Miguel Martins ALVES si rezervele: Alexandru Ionuţ GUDEA, Marius George PENA, Cristian Ştefan RAICIU, Neluț Stelian ROȘU, Tiberiu Andrei SEREDIUC, Hristijan DRAGARSKI, Adrian CRISTEA.

In minutul 26, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Mihai DINA
In minutul 37, schimbare, iese mijlocaș central Florin Flavius PURECE si intra Adrian CRISTEA
In minutul 38, cartonas galben primit de jucatorul echipei Pandurii Târgu-Jiu, Cornel Alexandru PREDESCU
In minutul 60, schimbare, iese mijlocaș central Cornel Alexandru PREDESCU si intra Gezim SHALAJ
In minutul 65, schimbare, iese atacant Mihai DINA si intra Tiberiu Andrei SEREDIUC
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Tiberiu Andrei SEREDIUC (rezervă). In minutul 67 al partidei dintre Pandurii Târgu-Jiu si Concordia Chiajna, Concordia Chiajna deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 71, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Adrian CRISTEA
In minutul 71, cartonas galben primit de jucatorul echipei Pandurii Târgu-Jiu, ELTON Constantino Da Silva
In minutul 73, schimbare, iese atacant Viorel NICOARĂ si intra Feiz SHAMSIN
GOOOL! Gol marcat pentru Pandurii Târgu-Jiu de Feiz SHAMSIN (rezervă). In minutul 75 al partidei dintre Pandurii Târgu-Jiu si Concordia Chiajna, Pandurii Târgu-Jiu reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 79, cartonas galben primit de jucatorul echipei Pandurii Târgu-Jiu, ERICO Constantino da Silva
In minutul 80, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Mario BRLEČIĆ
In minutul 81, schimbare, iese fundaș dreapta Bogdan Alexandru UNGURUȘAN si intra Marian PLEAȘCĂ
In minutul 81, schimbare, iese atacant Carlos WELLINGTON da Silva si intra Marius George PENA
In minutul 86, cartonas galben primit de jucatorul echipei Pandurii Târgu-Jiu, Paul Viorel ANTON

DINA
26’ Mihai DINA
37’ Florin PURECE
Adrian CRISTEA
Cornel PREDESCU 38’
Cornel PREDESCU
Gezim SHALAJ
60’
65’ Mihai DINA
Tiberiu SEREDIUC
0 - 1 67’ Tiberiu SEREDIUC
71’ Adrian CRISTEA
da Silva ELTON 71’
Viorel NICOARĂ
Feiz SHAMSIN
73’
1 - 1 Feiz SHAMSIN 75’
ERICO 79’
80’ Mario BRLEČIĆ
Bogdan UNGURUȘAN
Marian PLEAȘCĂ
81’
81’ Carlos WELLINGTON