Arbitri asistenţi Florin Păunescu, Marius Badea
Arbitru observator Aron Huzu
Observator Valer Şulea
Spectatori 1.000

Meciul din data 10.11.2014 dintre echipele Rapid București si Ceahlăul Piatra-Neamț se disputa in localitatea Bucureşti pe stadionul Giuleşti-Valentin Stănescu. in fata a 1.000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Horaţiu Feşnic impreuna cu arbitrii asistenti Florin Păunescu, Marius Badea.

Rapid București: Mircea Alexandru BORNESCU, Florin CĂLIN, Alexandru Cătălin COMAN, Daniel Cristian LUNG, Andrei Simion TÂNC, Marian STOICA, Iulian ROȘU, Daniel Gabriel PANCU, Valentin Marian NEGRU, Mădălin Florin MARTIN, Alexandru IACOB si rezervele: Andrei DĂRUIALĂ, Virgil Andrei DRĂGHIA, Alexandru Angelo DAN, Sebastian Cristian COJOCNEAN, Andrei Cosmin CIOLACU, Laurențiu Cosmin BUȘ, RUI MIGUEL Melo Rodrigues.

Ceahlăul Piatra-Neamț: Alexandru MARGINĂ, Marius Gheorghe ONCIU, Andrei Vlăduț PAVEL, Doru POPADIUC, Sorin Mădălin TĂBĂCARIU, Cătălin Andrei ȘTEFĂNESCU, Andrei Florin ȚEPEȘ-Bobu, Alexandru ICHIM, Răzvan Ionuț GOREA, Sebastian Gabriel CHITOȘCĂ, Nicolae CALANCEA si rezervele: Tudor MÂNDRUŞCĂ, Marius Ștefan RUSU, Paul Cristian MATECIUC, Bojan JOVIĆ, Marian Liviu DRĂGHICEANU, Robert CĂRUȚĂ, George CÂRJAN.

GOOOL! Gol marcat pentru Rapid București de Mădălin Florin MARTIN (mijlocaș stânga). In minutul 23 al partidei dintre Rapid București si Ceahlăul Piatra-Neamț, Rapid București deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 29, cartonas galben primit de jucatorul echipei Rapid București, Mădălin Florin MARTIN
In minutul 56, schimbare, iese fundaș central Alexandru IACOB si intra RUI MIGUEL Melo Rodrigues
In minutul 67, schimbare, iese mijlocaș dreapta Doru POPADIUC si intra George CÂRJAN
In minutul 76, schimbare, iese mijlocaș central Iulian ROȘU si intra Andrei Cosmin CIOLACU
In minutul 78, schimbare, iese atacant Andrei Vlăduț PAVEL si intra Tudor MÂNDRUŞCĂ
In minutul 82, cartonas galben primit de jucatorul echipei Rapid București, Andrei Simion TÂNC
In minutul 86, schimbare, iese mijlocaș defensiv Marius Gheorghe ONCIU si intra Robert CĂRUȚĂ
In minutul 89, schimbare, iese mijlocaș dreapta Alexandru Cătălin COMAN si intra Laurențiu Cosmin BUȘ
In minutul 89, cartonas galben primit de jucatorul echipei Rapid București, Alexandru Cătălin COMAN
GOOOL! Gol marcat pentru Ceahlăul Piatra-Neamț de Cătălin Andrei ȘTEFĂNESCU (mijlocaș central). In minutul 90+4 al partidei dintre Rapid București si Ceahlăul Piatra-Neamț, Ceahlăul Piatra-Neamț reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.