Arbitri asistenţi Dragoş Iliescu, Adrian Popescu
Arbitru observator Marian Salomir
Observator Bogdan Niculae
Spectatori 1.000

Meciul din data 07.11.2014 dintre echipele Dinamo București si Viitorul Constanța se disputa in localitatea Bucureşti pe stadionul Dinamo. in fata a 1.000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru George Găman impreuna cu arbitrii asistenti Dragoş Iliescu, Adrian Popescu.

Dinamo București: Kamil BILIŃSKI, Marius Silviu ALEXE, BOUBACAR Mansaly, Ștefan Nicolae BĂRBOIANU, Andrei CORDOȘ, Collins Ngoran Suiru FAI, Valentin Marius LAZĂR, Alexandru Traian MARC, Cosmin Gabriel MATEI, Ionuț NEDELCEARU, Constantin GRECU si rezervele: Ionuț Daniel ȘERBAN, Alexandre Benjamin DURIMEL, ELTON Charles Figueiredo da Silva, Bogdan Cătălin GAVRILĂ, Zoltán KOVÁCS, Patrick Mihai PETRE, Dorin ROTARIU.

Viitorul Constanța: Bogdan Alexandru MITREA, Romario Sandu BENZAR, Nelson Wilfredo BONILLA Sánchez, Alexandru BUZBUCHI, Cristian Alexandru DAMINUȚĂ, Iulian MAMELE, Cristian Marian MANEA, Alexandru Ionuț MITRIŢĂ, Florin Lucian TĂNASE, Bogdan Ionuț ŢÂRU, Marko ANĐELKOVIĆ si rezervele: Dragoș BALAURU, Răzvan MARIN, Adrian Alexandru MĂRKUȘ, Sergiu Alexandru NEACŞA, Boban NIKOLOV, Silviu Gabriel PANĂ, Ionuț Adrian PUȚANU.

In minutul 24, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Constantin GRECU
In minutul 32, schimbare, iese atacant Kamil BILIŃSKI si intra Dorin ROTARIU
In minutul 33, schimbare, iese mijlocaș dreapta Alexandru Ionuț MITRIŢĂ si intra Boban NIKOLOV
GOOOL! Gol marcat pentru Viitorul Constanța de Bogdan Alexandru MITREA (fundaș stânga). In minutul 44 al partidei dintre Dinamo București si Viitorul Constanța, Viitorul Constanța deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 46, schimbare, iese fundaș dreapta Collins Ngoran Suiru FAI si intra Bogdan Cătălin GAVRILĂ
In minutul 5, Dinamo București - Viitorul Constanța, scor 0 - 2, gol din penalty transformat pentru Viitorul Constanța de Bogdan Alexandru MITREA
GOOOL! Gol marcat pentru Dinamo București de Bogdan Cătălin GAVRILĂ (rezervă). In minutul 50 al partidei dintre Dinamo București si Viitorul Constanța, scorul devine 1 - 2.
In minutul 53, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Valentin Marius LAZĂR
In minutul 54, schimbare, iese mijlocaș stânga Florin Lucian TĂNASE si intra Sergiu Alexandru NEACŞA
In minutul 63, schimbare, iese mijlocaș central Marko ANĐELKOVIĆ si intra Silviu Gabriel PANĂ
In minutul 81, schimbare, iese mijlocaș stânga Valentin Marius LAZĂR si intra Patrick Mihai PETRE
GOOOL! Gol marcat pentru Viitorul Constanța de Nelson Wilfredo BONILLA Sánchez (atacant). In minutul 84 al partidei dintre Dinamo București si Viitorul Constanța, scorul devine 1 - 3.
GOOOL! Gol marcat pentru Dinamo București de Patrick Mihai PETRE (rezervă). In minutul 89 al partidei dintre Dinamo București si Viitorul Constanța, scorul devine 2 - 3.
In minutul 90+1, cartonas galben primit de jucatorul echipei Viitorul Constanța, Alexandru BUZBUCHI
In minutul 90+3, cartonas galben primit de jucatorul echipei Viitorul Constanța, Iulian MAMELE

Meciul s-a incheiat cu scorul 3 - 2 pentru echipa Viitorul Constanța.

Dorin ROTARIU
32’
33’ Alexandru MITRIȚĂ
Boban NIKOLOV
0 - 1 44’ Bogdan MITREA
Collins FAI
Bogdan GAVRILĂ
46’
0 - 2 5’ penalty Bogdan MITREA
1 - 2 Bogdan GAVRILĂ 50’
Valentin LAZĂR 53’
54’ Florin TĂNASE
Sergiu NEACȘA
63’ Marko ANĐELKOVIĆ
Silviu PANĂ
Valentin LAZĂR
Patrick PETRE
81’
1 - 3 84’ Nelson BONILLA
2 - 3 Patrick PETRE 89’
90+1’ Alexandru BUZBUCHI