Arbitri asistenţi Mircea Orbuleț, Dragoș Iliescu
Arbitru observator Iulian Dima
Observator Romulus Chihaia
Spectatori 1.000

Meciul din data 22.11.2014 dintre echipele Astra Giurgiu si Universitatea Cluj se disputa in localitatea Giurgiu pe stadionul Marin Anastasovici. in fata a 1.000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Sebastian Colțescu impreuna cu arbitrii asistenti Mircea Orbuleț, Dragoș Iliescu.

Astra Giurgiu: Syam Habib BEN YOUSSEF, Gheorghe Mihai FLORESCU, Gabriel Nicolae ENACHE, William Douglas DE AMORIM, Sadat BUKARI, Constantin Valentin BUDESCU, Silviu LUNG JR., Vasileios PLIATSIKAS, Cristian Daniel OROŞ, Júnior Iraneuton Souza Moraes MORAIS, Vincent Fabien LABAN Bounayre si rezervele: João Carlos Reis Graça "JOÃOZINHO", Marian CRISTESCU, Dănuț Dumitru COMAN, Denis ALIBEC, Takayuki SETO, Seidu YAHAYA, Laurențiu Daniel RUS.

Universitatea Cluj: Justin Junior MENGOLO, Nicolae Constantin MUȘAT, Emil Ducu NINU, Leonidas PANAGOPOULOS, Saša STOJANOVIĆ, Dino ŠKVORC, Valentin Ionuț LEMNARU, Danzell GRAVENBERCH, Vasilică CRISTOCEA, Raul Răzvan COSTIN, Raul Axente CIUPE si rezervele: Ionuț NEAG, Vladimir George NICULESCU, Vlad Călin MORAR, Andrei LUNGU, Petar JOVANOVIĆ, Dan Mihai BUCȘĂ, Pablo Daniel CEPPELINI Gatto.

In minutul 45, schimbare, iese atacant Danzell GRAVENBERCH si intra Pablo Daniel CEPPELINI Gatto
In minutul 45, cartonas galben primit de jucatorul echipei Universitatea Cluj, Pablo Daniel CEPPELINI Gatto
In minutul 47, cartonas galben primit de jucatorul echipei Universitatea Cluj, Raul Axente CIUPE
In minutul 52, cartonas galben primit de jucatorul echipei Universitatea Cluj, Saša STOJANOVIĆ
GOOOL! Gol marcat pentru Astra Giurgiu de Sadat BUKARI (atacant). In minutul 56 al partidei dintre Astra Giurgiu si Universitatea Cluj, Astra Giurgiu deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 57, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, William Douglas DE AMORIM
In minutul 66, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Silviu LUNG JR.
In minutul 67, Astra Giurgiu - Universitatea Cluj, scor 1 - 1, gol din penalty transformat pentru Universitatea Cluj de Valentin Ionuț LEMNARU
In minutul 70, cartonas galben primit de jucatorul echipei Universitatea Cluj, Justin Junior MENGOLO
In minutul 74, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Vasileios PLIATSIKAS
In minutul 75, schimbare, iese mijlocaș central Constantin Valentin BUDESCU si intra Denis ALIBEC
In minutul 77, jucatorul echipei Astra Giurgiu, William Douglas DE AMORIM a primit al doilea cartonas galben si este eliminat de pe teren. Astra Giurgiu ramane din minutul 77 in 10 jucatori.
In minutul 80, schimbare, iese fundaș dreapta Vasileios PLIATSIKAS si intra Laurențiu Daniel RUS
In minutul 82, cartonas galben primit de jucatorul echipei Universitatea Cluj, Raul Răzvan COSTIN
In minutul 86, eliminare, cartonas rosu primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Gheorghe Mihai FLORESCU. Astra Giurgiu va trebui sa trebui sa joace restul de 4 de minute, si eventualele minute de prelungire, in 9 jucatori.
In minutul 87, schimbare, iese mijlocaș central Saša STOJANOVIĆ si intra Vlad Călin MORAR

GRAVENBERCH
45’ Danzell GRAVENBERCH