Arbitri asistenţi Adrian Ghinguleac, Andrei Constantinescu
Arbitru observator Sorin Antonie
Observator Ion Craiu
Spectatori 1.000

Meciul din data 21.11.2014 dintre echipele Viitorul Constanța si Concordia Chiajna se disputa in localitatea Chiajna pe stadionul Concordia. in fata a 1.000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Cristian Balaj impreuna cu arbitrii asistenti Adrian Ghinguleac, Andrei Constantinescu.

Viitorul Constanța: Marko ANĐELKOVIĆ, Cristian Marian MANEA, Iulian MAMELE, Cristian Alexandru DAMINUȚĂ, Alexandru BUZBUCHI, Romario Sandu BENZAR, Alexandru Ionuț MITRIŢĂ, Bogdan Ionuț ŢÂRU, Florin Lucian TĂNASE, Adrian Alexandru MĂRKUȘ, Bogdan Alexandru MITREA si rezervele: Răzvan MARIN, Nelson Wilfredo BONILLA Sánchez, Dragoș BALAURU, Ionuț Daniel VÂNĂ, Ciprian Antonio PERJU, Silviu Gabriel PANĂ, Boban NIKOLOV.

Concordia Chiajna: Florin MATACHE, Marius George PENA, Tiberiu Andrei SEREDIUC, Alexandru Constantin STAN, Carlos WELLINGTON da Silva, Florin LOVIN, Bogdan Nicolae BUCURICĂ, Mario BRLEČIĆ, Fernando Henrique BOLDRIN, Matej BAGARIĆ, Ricardo Miguel Martins ALVES si rezervele: Daniel Constantin FLOREA, Florin Flavius PURECE, Neluț Stelian ROȘU, Victor Teodor RÂMNICEANU, Aleksandar Antoniev DYULGHEROV, Hristijan DRAGARSKI, Mihai DINA.

In minutul 03, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Ricardo Miguel Martins ALVES
In minutul 19, cartonas galben primit de jucatorul echipei Viitorul Constanța, Marko ANĐELKOVIĆ
GOOOL! Gol marcat pentru Viitorul Constanța de Florin Lucian TĂNASE (mijlocaș stânga). In minutul 23 al partidei dintre Viitorul Constanța si Concordia Chiajna, Viitorul Constanța deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 30, cartonas galben primit de jucatorul echipei Viitorul Constanța, Adrian Alexandru MĂRKUȘ
In minutul 31, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Fernando Henrique BOLDRIN
In minutul 44, Viitorul Constanța - Concordia Chiajna, scor 2 - 0, gol din penalty transformat pentru Viitorul Constanța de Bogdan Alexandru MITREA
In minutul 45, cartonas galben primit de jucatorul echipei Viitorul Constanța, Iulian MAMELE
In minutul 48, cartonas galben primit de jucatorul echipei Viitorul Constanța, Bogdan Ionuț ŢÂRU
In minutul 55, schimbare, iese atacant Marius George PENA si intra Mihai DINA
In minutul 58, schimbare, iese mijlocaș dreapta Tiberiu Andrei SEREDIUC si intra Florin Flavius PURECE
In minutul 59, schimbare, iese mijlocaș defensiv Cristian Alexandru DAMINUȚĂ si intra Boban NIKOLOV
In minutul 63, schimbare, iese atacant Carlos WELLINGTON da Silva si intra Daniel Constantin FLOREA
In minutul 65, schimbare, iese atacant Adrian Alexandru MĂRKUȘ si intra Silviu Gabriel PANĂ
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Mihai DINA (rezervă). In minutul 76 al partidei dintre Viitorul Constanța si Concordia Chiajna, scorul devine 2 - 1.
In minutul 81, schimbare, iese mijlocaș central Marko ANĐELKOVIĆ si intra Ciprian Antonio PERJU
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Daniel Constantin FLOREA (rezervă). In minutul 90+1 al partidei dintre Viitorul Constanța si Concordia Chiajna, Concordia Chiajna reuseste egalarea, scorul devine 2 - 2.

Meciul s-a incheiat cu scorul egal 2 - 2.

WELLINGTON
03’ RICARDO ALVES
Marko ANĐELKOVIĆ 19’
1 - 0 Florin TĂNASE 23’
Adrian MĂRKUȘ 30’
31’ Fernando BOLDRIN
2 - 0 penalty Bogdan MITREA 44’
Iulian MAMELE 45’
Bogdan ŢÂRU 48’
55’ Marius PENA
Mihai DINA
58’ Tiberiu SEREDIUC
Florin PURECE
Cristian DAMINUȚĂ
Boban NIKOLOV
59’
63’ Carlos WELLINGTON