Arbitri asistenţi Miclos Nagy, Florin Păunescu
Arbitru observator Dragoș Istrate
Observator Mihai Stancu
Spectatori 200

Meciul din data 28.11.2014 dintre echipele Concordia Chiajna si Gaz metan Mediaș se disputa in localitatea Chiajna pe stadionul Concordia. in fata a 200 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Iulian Dima impreuna cu arbitrii asistenti Miclos Nagy, Florin Păunescu.

Concordia Chiajna: Matej BAGARIĆ, Alexandru Constantin STAN, Ricardo Miguel Martins ALVES, Mario BRLEČIĆ, Bogdan Nicolae BUCURICĂ, Mihai DINA, Daniel Constantin FLOREA, Marius George PENA, Florin Flavius PURECE, Victor Teodor RÂMNICEANU, Florin LOVIN si rezervele: Adrian CRISTEA, Hristijan DRAGARSKI, Aleksandar Antoniev DYULGHEROV, Florin MATACHE, Cristian Ştefan RAICIU, Neluț Stelian ROȘU, Tiberiu Andrei SEREDIUC.

Gaz metan Mediaș: Sergiu Horațiu MUTH, Valentin Iulian CREȚU, Iulian Lucian CRISTEA, Cosimo Andrea FIGLIOMENI, Azdren LLULLAKU, Ahmed MUJDRAGIĆ, Ciprian Cătălin PETRE, Răzvan Neculaie PLEȘCA, Dan Mihai ROMAN, Loránd Jószef SZILÁGYI, Aymen TAHAR si rezervele: Ionuț Arghir BUZEAN, Florin Cristian DAN, Andrei Ștefan ENESCU, Roberto ROMEO, Cristian TODEA, Alexandru TÂRNOVAN, Miloš BUCHTA.

In minutul 18, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Daniel Constantin FLOREA
In minutul 30, cartonas galben primit de jucatorul echipei Gaz metan Mediaș, Cosimo Andrea FIGLIOMENI
In minutul 43, schimbare, iese mijlocaș central Mario BRLEČIĆ si intra Neluț Stelian ROȘU
In minutul 52, schimbare, iese fundaș central Ahmed MUJDRAGIĆ si intra Cristian TODEA
In minutul 57, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Bogdan Nicolae BUCURICĂ
In minutul 59, schimbare, iese mijlocaș central Florin Flavius PURECE si intra Tiberiu Andrei SEREDIUC
In minutul 62, jucatorul echipei Gaz metan Mediaș, Cosimo Andrea FIGLIOMENI a primit al doilea cartonas galben si este eliminat de pe teren. Gaz metan Mediaș ramane din minutul 62 in 10 jucatori.
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Mihai DINA (atacant). In minutul 66 al partidei dintre Concordia Chiajna si Gaz metan Mediaș, Concordia Chiajna deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 69, schimbare, iese mijlocaș stânga Ciprian Cătălin PETRE si intra Roberto ROMEO
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Mihai DINA (atacant). In minutul 73 al partidei dintre Concordia Chiajna si Gaz metan Mediaș, scorul devine 2 - 0.
In minutul 81, schimbare, iese mijlocaș central Daniel Constantin FLOREA si intra Cristian Ştefan RAICIU
In minutul 85, cartonas galben primit de jucatorul echipei Gaz metan Mediaș, Roberto ROMEO
In minutul 88, schimbare, iese atacant Dan Mihai ROMAN si intra Alexandru TÂRNOVAN

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 0 pentru echipa Concordia Chiajna.

Daniel FLOREA 18’
30’ Cosimo FIGLIOMENI
Mario BRLEČIĆ
Neluț ROȘU
43’
52’ Ahmed MUJDRAGIĆ
Cristian TODEA
Bogdan BUCURICĂ 57’
Florin PURECE
Tiberiu SEREDIUC
59’
62’ Cosimo FIGLIOMENI
1 - 0 Mihai DINA 66’