Arbitri asistenţi Marius Nicoară, Daniel Hulubei
Arbitru observator Cristina Dociorman
Observator Paul Cazan
Spectatori 1.000

Meciul din data 30.11.2014 dintre echipele FC Brașov si Viitorul Constanța se disputa in localitatea Brașov pe stadionul Tineretului. in fata a 1.000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Marian Balaci impreuna cu arbitrii asistenti Marius Nicoară, Daniel Hulubei.

FC Brașov: Adnan AGANOVIĆ, Marian Constantin CONSTANTINESCU, Rareș ENCEANU, Liviu Adrian GANEA, Ștefan Costel GRIGORIE, Florin IACOB, Ricardo Jorge Tavares MACHADO, Diogo de Almeida SANTOS, Sérgio Fernando da Silva Rodrigues "SERGINHO", Alexandru Ion VAGNER, Bruno Alexandre Marques MADEIRA si rezervele: Alexandru Cristian CIOCÂLTEU, Bogdan Adrian STRĂUȚ, Mislav LEKO, Andrei Daniel MARINESCU, Șerban MORARU, Cătălin Constantin MUNTEANU, Horia POPA.

Viitorul Constanța: Bogdan Alexandru MITREA, Nelson Wilfredo BONILLA Sánchez, Alexandru BUZBUCHI, Cristian Alexandru DAMINUȚĂ, Cristian Marian MANEA, Alexandru Ionuț MITRIŢĂ, Silviu Gabriel PANĂ, Florin Lucian TĂNASE, Ionuț Daniel VÂNĂ, Bogdan Ionuț ŢÂRU si rezervele: Dragoș BALAURU, Romario Sandu BENZAR, Florin Alexandru CIOABLĂ, Răzvan MARIN, Ciprian Antonio PERJU, Ionuț Adrian PUȚANU, Alin Ioan ȘERONI.

GOOOL! Gol marcat pentru Viitorul Constanța de Alexandru Ionuț MITRIŢĂ (mijlocaș stânga). In minutul 25 al partidei dintre FC Brașov si Viitorul Constanța, Viitorul Constanța deschide scorul: 0 - 1.
GOOOL! Gol marcat pentru FC Brașov de Adnan AGANOVIĆ (mijlocaș stânga). In minutul 33 al partidei dintre FC Brașov si Viitorul Constanța, FC Brașov reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 43, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Brașov, Adnan AGANOVIĆ
GOOOL! Gol marcat pentru Viitorul Constanța de Nelson Wilfredo BONILLA Sánchez (atacant). In minutul 45 al partidei dintre FC Brașov si Viitorul Constanța, scorul devine 1 - 2.
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș dreapta Ionuț Daniel VÂNĂ si intra Romario Sandu BENZAR
In minutul 49, cartonas galben primit de jucatorul echipei Viitorul Constanța, Bogdan Alexandru MITREA
In minutul 51, cartonas galben primit de jucatorul echipei Viitorul Constanța, Nelson Wilfredo BONILLA Sánchez
In minutul 57, schimbare, iese mijlocaș central Rareș ENCEANU si intra Alexandru Cristian CIOCÂLTEU
In minutul 57, schimbare, iese mijlocaș stânga Alexandru Ionuț MITRIŢĂ si intra Ciprian Antonio PERJU
In minutul 63, schimbare, iese fundaș central Diogo de Almeida SANTOS si intra Mislav LEKO
In minutul 69, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Brașov, Sérgio Fernando da Silva Rodrigues "SERGINHO"
In minutul 72, schimbare, iese atacant Nelson Wilfredo BONILLA Sánchez si intra Răzvan MARIN
In minutul 78, schimbare, iese mijlocaș defensiv Bruno Alexandre Marques MADEIRA si intra Bogdan Adrian STRĂUȚ
In minutul 90+2, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Brașov, Florin IACOB
In minutul 90+4, FC Brașov - Viitorul Constanța, scor 1 - 3, gol din penalty transformat pentru Viitorul Constanța de Bogdan Alexandru MITREA

Meciul s-a incheiat cu scorul 3 - 1 pentru echipa Viitorul Constanța.

1 - 2 45’ Nelson BONILLA
46’ Ionuț VÂNĂ
49’ Bogdan MITREA
51’ Nelson BONILLA
Rareș ENCEANU
Alexandru CIOCÂLTEU
57’
57’ Alexandru MITRIȚĂ