Arbitri asistenţi Aurel Oniţă, Valentin Avram
Arbitru observator Sorin Boca
Observator Cătălin Cursaru
Spectatori 500

Meciul din data 06.12.2014 dintre echipele Ceahlăul Piatra-Neamț si Universitatea Cluj se disputa in localitatea Piatra-Neamţ pe stadionul Ceahlăul. in fata a 500 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Adrian Comănescu (centru) impreuna cu arbitrii asistenti Aurel Oniţă, Valentin Avram.

Ceahlăul Piatra-Neamț: Lucian Cristian CAZAN, Nicolae CALANCEA, Sebastian Gabriel CHITOȘCĂ, Adrian Ion GHEORGHIU, Răzvan Ionuț GOREA, Alexandru MARGINĂ, Tudor MÂNDRUŞCĂ, Marius Gheorghe ONCIU, Vaidas SLAVICKAS, Sorin Mădălin TĂBĂCARIU, Cătălin Andrei ȘTEFĂNESCU si rezervele: Andrei Florin ȚEPEȘ-Bobu, George CÂRJAN, Robert CĂRUȚĂ, Bojan JOVIĆ, Andrei Vlăduț PAVEL, Doru POPADIUC, Paul Cristian MATECIUC.

Universitatea Cluj: Valentin Ionuț LEMNARU, Narcisse Kiswensia BAMBARA, Pablo Daniel CEPPELINI Gatto, Raul Răzvan COSTIN, Vasilică CRISTOCEA, Petar JOVANOVIĆ, Justin Junior MENGOLO, Emil Ducu NINU, Leonidas PANAGOPOULOS, Nuno Filipe Vasconcelos VIVEIROS, Dino ŠKVORC si rezervele: Raul Axente CIUPE, Emilian Ioan DOLHA, Lóránt KOVÁCS, Andrei LUNGU, Paulo Henrique Martins Eugenio "PAULINHO", Ionuț NEAG, Florin Vasile ACHIM.

In minutul 23, eliminare, cartonas rosu primit de jucatorul echipei Ceahlăul Piatra-Neamț, Nicolae CALANCEA. Ceahlăul Piatra-Neamț va trebui sa trebui sa joace restul de 67 de minute, si eventualele minute de prelungire, in 10 jucatori.
In minutul 25, schimbare, iese mijlocaș dreapta Sebastian Gabriel CHITOȘCĂ si intra Bojan JOVIĆ
In minutul 26, Ceahlăul Piatra-Neamț - Universitatea Cluj, scor 0 - 1, gol din penalty transformat pentru Universitatea Cluj de Valentin Ionuț LEMNARU
GOOOL! Gol marcat pentru Universitatea Cluj de Justin Junior MENGOLO (atacant). In minutul 45 al partidei dintre Ceahlăul Piatra-Neamț si Universitatea Cluj, scorul devine 0 - 2.
GOOOL! Gol marcat pentru Universitatea Cluj de Justin Junior MENGOLO (atacant). In minutul 45+4 al partidei dintre Ceahlăul Piatra-Neamț si Universitatea Cluj, scorul devine 0 - 3.
In minutul 53, schimbare, iese atacant Tudor MÂNDRUŞCĂ si intra Andrei Vlăduț PAVEL
In minutul 64, schimbare, iese mijlocaș central Vasilică CRISTOCEA si intra Lóránt KOVÁCS
In minutul 64, schimbare, iese atacant Nuno Filipe Vasconcelos VIVEIROS si intra Paulo Henrique Martins Eugenio "PAULINHO"
In minutul 68, cartonas galben primit de jucatorul echipei Ceahlăul Piatra-Neamț, Lucian Cristian CAZAN
In minutul 71, schimbare, iese mijlocaș stânga Alexandru MARGINĂ si intra Doru POPADIUC
In minutul 72, schimbare, iese fundaș central Dino ŠKVORC si intra Ionuț NEAG
In minutul 82, Ceahlăul Piatra-Neamț - Universitatea Cluj, scorul este 0 - 6. Autogol, inscris de Răzvan Ionuț GOREA

Meciul s-a incheiat cu scorul 6 - 0 pentru echipa Universitatea Cluj.

Bojan JOVIĆ
25’
0 - 1 26’ penalty Valentin LEMNARU
0 - 2 45’ Justin MENGOLO
0 - 3 45+4’ Justin MENGOLO
Tudor MÂNDRUŞCĂ
Andrei PAVEL
53’
0 - 4 60’ Justin MENGOLO
64’ Vasilică CRISTOCEA