Arbitri asistenţi Alexandru Cerei, Florin Păunescu
Arbitru observator Corneliu Fecioru
Observator Valer Şulea
Spectatori 2.000

Meciul din data 07.12.2014 dintre echipele Oțelul Galați si ASA Târgu-Mureș se disputa in localitatea Galaţi pe stadionul Oţelul. in fata a 2.000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Horaţiu Feşnic impreuna cu arbitrii asistenti Alexandru Cerei, Florin Păunescu.

Oțelul Galați: Florin Lucian CERNAT, Cristian CRISTEA, Răzvan Toni Augustin GRĂDINARU, Dumitru Emanoil HOTOBOC, Karol KARLÍK, Mihai Daniel LECA, Constantin MIŞELĂRICU, Iulian POPA, Daniel POPESCU, Hélder Luís Lopes Vieira TAVARES, Ciprian Ștefan MILEA si rezervele: Alexandru TUDORIE, Gabriel ABRAHAM, Stelian Nicolae CUCU, Emil Gabriel JULA, George Andrei MIRON, Lucian MURGOCI, Cosmin Valentin STOIAN.

ASA Târgu-Mureș: Florin BEJAN, Marius Marcel CONSTANTIN, Patrice Emery Fongang FEUSSI, HENRIQUE De Jesus Bernardo, Adrian Ioan HORA, Gabriel Stelian MUREŞAN, Ousmane N'DOYE, AMAURI Morais Pereira, László SEPSI, Eduard Cornel STĂNCIOIU, Claudiu Dorian VOICULEŢ si rezervele: Bruno MARTINS de Jesus, Ionuț BALAUR, Claudiu Vasile BUMBA, Dorin Ioan GOGA, Javier VELAYOS Rodríguez, Adrian Ioan VICIU, Mircea Ionuț AXENTE.

GOOOL! Gol marcat pentru ASA Târgu-Mureș de Gabriel Stelian MUREŞAN (mijlocaș central). In minutul 45 al partidei dintre Oțelul Galați si ASA Târgu-Mureș, ASA Târgu-Mureș deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 46, schimbare, iese fundaș stânga Daniel POPESCU si intra Lucian MURGOCI
In minutul 62, schimbare, iese atacant AMAURI Morais Pereira si intra Mircea Ionuț AXENTE
In minutul 66, schimbare, iese mijlocaș dreapta Răzvan Toni Augustin GRĂDINARU si intra Cosmin Valentin STOIAN
In minutul 72, schimbare, iese mijlocaș stânga Iulian POPA si intra Emil Gabriel JULA
In minutul 78, schimbare, iese atacant HENRIQUE De Jesus Bernardo si intra Claudiu Vasile BUMBA
In minutul 82, cartonas galben primit de jucatorul echipei Oțelul Galați, Cosmin Valentin STOIAN
In minutul 88, schimbare, iese mijlocaș central Claudiu Dorian VOICULEŢ si intra Bruno MARTINS de Jesus
GOOOL! Gol marcat pentru ASA Târgu-Mureș de Adrian Ioan HORA (atacant). In minutul 90+3 al partidei dintre Oțelul Galați si ASA Târgu-Mureș, scorul devine 0 - 2.

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 0 pentru echipa ASA Târgu-Mureș.

Lucian MURGOCI
46’
62’ AMAURI
Mircea AXENTE
Răzvan GRĂDINARU
Cosmin STOIAN
66’
Iulian POPA
Emil JULA
72’
78’ Bernardo HENRIQUE
Claudiu BUMBA
Cosmin STOIAN 82’
88’ Claudiu VOICULEŢ