Arbitri asistenţi Dragoş Iliescu, George Florin Neacşu
Arbitru observator Adrian Vidan
Observator Aurel Beldeanu
Spectatori 500

Meciul din data 05.12.2014 dintre echipele Gaz metan Mediaș si FC Brașov se disputa in localitatea Mediaş pe stadionul Gaz Metan. in fata a 500 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru George Cătălin Găman impreuna cu arbitrii asistenti Dragoş Iliescu, George Florin Neacşu.

Gaz metan Mediaș: Iulian Lucian CRISTEA, Valentin Iulian CREȚU, Ionuț Arghir BUZEAN, Alexandru TÂRNOVAN, Cristian TODEA, Aymen TAHAR, Dan Mihai ROMAN, Răzvan Neculaie PLEȘCA, Ciprian Cătălin PETRE, Sergiu Horațiu MUTH, Azdren LLULLAKU si rezervele: Costin GHEORGHE, Andrei Ștefan ENESCU, Alexandru BUZIUC, Răzvan George AVRAM, Alexandru Doru GREAB, Loránd Jószef SZILÁGYI, Simone GIACOMINI.

FC Brașov: Andrei Daniel MARINESCU, Bruno Alexandre Marques MADEIRA, Șerban MORARU, Diogo de Almeida SANTOS, Sérgio Fernando da Silva Rodrigues "SERGINHO", Bogdan Adrian STRĂUȚ, Mislav LEKO, Ștefan Costel GRIGORIE, Liviu Adrian GANEA, Marian Constantin CONSTANTINESCU, Adnan AGANOVIĆ si rezervele: Florin IACOB, Tiberiu Claudiu PETRIŞ, Horia POPA, Alexandru Ion VAGNER, Cătălin Ştefan ŢÂRĂ, Rareș ENCEANU.

GOOOL! Gol marcat pentru Gaz metan Mediaș de Azdren LLULLAKU (mijlocaș dreapta). In minutul 03 al partidei dintre Gaz metan Mediaș si FC Brașov, Gaz metan Mediaș deschide scorul: 1 - 0.
GOOOL! Gol marcat pentru Gaz metan Mediaș de Azdren LLULLAKU (mijlocaș dreapta). In minutul 05 al partidei dintre Gaz metan Mediaș si FC Brașov, scorul devine 2 - 0.
In minutul 07, cartonas galben primit de jucatorul echipei Gaz metan Mediaș, Valentin Iulian CREȚU
In minutul 16, schimbare, iese atacant Liviu Adrian GANEA si intra Cătălin Ştefan ŢÂRĂ
In minutul 35, schimbare, iese mijlocaș defensiv Șerban MORARU si intra Rareș ENCEANU
In minutul 58, schimbare, iese mijlocaș defensiv Bruno Alexandre Marques MADEIRA si intra Alexandru Ion VAGNER
In minutul 83, schimbare, iese mijlocaș central Alexandru TÂRNOVAN si intra Răzvan George AVRAM
GOOOL! Gol marcat pentru FC Brașov de Marian Constantin CONSTANTINESCU (mijlocaș dreapta). In minutul 87 al partidei dintre Gaz metan Mediaș si FC Brașov, scorul devine 2 - 1.
In minutul 88, schimbare, iese mijlocaș stânga Ciprian Cătălin PETRE si intra Loránd Jószef SZILÁGYI
In minutul 90+3, schimbare, iese mijlocaș dreapta Azdren LLULLAKU si intra Costin GHEORGHE

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 1 pentru echipa Gaz metan Mediaș.

Valentin CREȚU 07’
16’ Liviu Adrian GANEA