West Bromwich Albion - Manchester United - 20.10.2014 English version
Data disputării 20.10.2014 - 22:00
Stadion The Hawthorns
Localitatea West Bromwich

Meciul din data 20.10.2014 dintre echipele West Bromwich Albion si Manchester United se disputa in localitatea West Bromwich pe stadionul The Hawthorns.

West Bromwich Albion: Saido Berahino, Andre Wisdom, Christopher Brunt, Jason Davidson, Graham Dorrans, Craig Gardner, Joleon Lescott, James Morrison, Glyn Oliver Myhill , Sébastien Pocognoli, Stéphane Sessègnon si rezervele: Victor Anichebe, Sebastián Blanco, Luke Daniels, Cristian Gamboa, Gareth McAuley, Youssouf Mulumbu, Brown Ideye.

Manchester United: Phil Jones, David de Gea, Ángel Di María, Ander Herrera, Nicolae IONESCU, Juan Mata, Rafael Pereira, Marcos Rojo, Luke Shaw, Robin van Persie, Daley Blind si rezervele: Michael Carrick, Radamel Falcao, Marouane Fellaini, Darren Fletcher, Anders Lindegaard, Christopher Smalling, Ashley Young.

In minutul 39, cartonas galben primit de jucatorul echipei West Bromwich Albion, James Morrison
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș central Ander Herrera si intra Marouane Fellaini
GOOOL! Gol marcat pentru Manchester United de Marouane Fellaini (rezervă). In minutul 48 al partidei dintre West Bromwich Albion si Manchester United, Manchester United deschide scorul: 0 - 1.
GOOOL! Gol marcat pentru West Bromwich Albion de Stéphane Sessègnon (mijlocaș central). In minutul 6 al partidei dintre West Bromwich Albion si Manchester United, West Bromwich Albion reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
GOOOL! Gol marcat pentru West Bromwich Albion de Saido Berahino (atacant). In minutul 66 al partidei dintre West Bromwich Albion si Manchester United, scorul devine 2 - 1.
In minutul 72, schimbare, iese mijlocaș central Juan Mata si intra Radamel Falcao
In minutul 76, schimbare, iese mijlocaș stânga Ángel Di María si intra Ashley Young
In minutul 83, cartonas galben primit de jucatorul echipei Manchester United, Daley Blind
In minutul 86, schimbare, iese mijlocaș central Stéphane Sessègnon si intra Youssouf Mulumbu
GOOOL! Gol marcat pentru Manchester United de Daley Blind (mijlocaș defensiv). In minutul 87 al partidei dintre West Bromwich Albion si Manchester United, Manchester United reuseste egalarea, scorul devine 2 - 2.
In minutul 90+4, cartonas galben primit de jucatorul echipei Manchester United, Marcos Rojo

Meciul s-a incheiat cu scorul egal 2 - 2.