West Ham United - Crystal Palace - 28.02.2015 English version
Data disputării 28.02.2015 - 14:45
Stadion Boleyn Ground
Localitatea Londra

Meciul din data 28.02.2015 dintre echipele West Ham United si Crystal Palace se disputa in localitatea Londra pe stadionul Boleyn Ground.

West Ham United: Diafra Sakho, Enner Valencia, Alexandre Song, Winston Reid, Mark Noble, Cheikhou Kouyaté, Carl Jenkinson, Stewart Downing, Miodrag MITROVIĆ, Andrei SÂNTEAN, James Tomkins si rezervele: Anderson Luiz de Carvalho "NÉNÉ", Joseph O'Brien, Kevin Nolan, Jussi Jääskeläinen, Guy Demel, James Collins, Matthew Jarvis.

Crystal Palace: Yannick Bolasie, Scott Dann, Damien Delaney, Mile Jedinak, Martin Kelly, Glenn Murray, Jordon Mutch, Jason Puncheon, Julián Speroni, Joel Ward, Wilfried Zaha si rezervele: Joseph Ledley, Dwight Gayle, Brede Hangeland, Wayne Hennessey, James McArthur, Pape SOUARÉ, Shola Ameobi.

In minutul 23, cartonas galben primit de jucatorul echipei Crystal Palace, Glenn Murray
In minutul 33, schimbare, iese mijlocaș central Jordon Mutch si intra James McArthur
GOOOL! Gol marcat pentru Crystal Palace de Glenn Murray (atacant). In minutul 41 al partidei dintre West Ham United si Crystal Palace, Crystal Palace deschide scorul: 0 - 1.
GOOOL! Gol marcat pentru Crystal Palace de Scott Dann (fundaș central). In minutul 51 al partidei dintre West Ham United si Crystal Palace, scorul devine 0 - 2.
In minutul 53, cartonas galben primit de jucatorul echipei Crystal Palace, Joel Ward
In minutul 59, cartonas galben primit de jucatorul echipei West Ham United, James Tomkins
In minutul 61, schimbare, iese mijlocaș central Alexandre Song si intra Anderson Luiz de Carvalho "NÉNÉ"
GOOOL! Gol marcat pentru Crystal Palace de Glenn Murray (atacant). In minutul 63 al partidei dintre West Ham United si Crystal Palace, scorul devine 0 - 3.
In minutul 65, cartonas galben primit de jucatorul echipei West Ham United, Enner Valencia
In minutul 69, jucatorul echipei Crystal Palace, Glenn Murray a primit al doilea cartonas galben si este eliminat de pe teren. Crystal Palace ramane din minutul 69 in 10 jucatori.
In minutul 72, schimbare, iese mijlocaș dreapta Wilfried Zaha si intra Shola Ameobi
GOOOL! Gol marcat pentru West Ham United de Enner Valencia (atacant). In minutul 76 al partidei dintre West Ham United si Crystal Palace, scorul devine 1 - 3.
In minutul 83, schimbare, iese mijlocaș stânga Yannick Bolasie si intra Joseph Ledley
In minutul 84, cartonas galben primit de jucatorul echipei Crystal Palace, Damien Delaney

Meciul s-a incheiat cu scorul 3 - 1 pentru echipa Crystal Palace.