West Ham United - Sunderland AFC - 21.03.2015 English version
Data disputării 21.03.2015 - 19:30
Stadion Boleyn Ground
Localitatea Londra

Meciul din data 21.03.2015 dintre echipele West Ham United si Sunderland AFC se disputa in localitatea Londra pe stadionul Boleyn Ground.

West Ham United: Mark Noble, Alexandre Song, Kevin Nolan, Cheikhou Kouyaté, Carl Jenkinson, Matthew Jarvis, Stewart Downing, Miodrag MITROVIĆ, James Collins, Diafra Sakho, Andrei SÂNTEAN si rezervele: Jussi Jääskeläinen, Guy Demel, Diego Poyet, Joseph O'Brien, Anderson Luiz de Carvalho "NÉNÉ", Morgan Amalfitano, Carlton Cole.

Sunderland AFC: Wesley Brown, Jermain Defoe, Steven Fletcher, Jordi Gómez, Sebastian Larsson, John O'Shea, Costel Fane PANTILIMON, Anthony Reveillere, Jack Rodwell, Patrick van Aanholt, Connor Wickham si rezervele: Vito Mannone, Daniel Graham, Constantin MOLDOVEANU, Billy Jones, Santiago Vergini, Duncan Watmore, Liam Bridcutt.

In minutul 12, schimbare, iese fundaș central Wesley Brown si intra Santiago Vergini
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș stânga Matthew Jarvis si intra Carlton Cole
In minutul 63, cartonas galben primit de jucatorul echipei Sunderland AFC, Connor Wickham
In minutul 73, schimbare, iese atacant Steven Fletcher si intra Constantin MOLDOVEANU
In minutul 80, schimbare, iese mijlocaș central Kevin Nolan si intra Anderson Luiz de Carvalho "NÉNÉ"
In minutul 88, schimbare, iese atacant Jermain Defoe si intra Daniel Graham
GOOOL! Gol marcat pentru West Ham United de Diafra Sakho (atacant). In minutul 88 al partidei dintre West Ham United si Sunderland AFC, West Ham United deschide scorul: 1 - 0.