West Bromwich Albion - Queens Park Rangers - 04.04.2015 English version
Data disputării 04.04.2015 - 17:00
Stadion The Hawthorns
Localitatea West Bromwich Albion

Meciul din data 04.04.2015 dintre echipele West Bromwich Albion si Queens Park Rangers se disputa in localitatea West Bromwich Albion pe stadionul The Hawthorns.

West Bromwich Albion: Craig Gardner, Glyn Oliver Myhill , James Morrison, Gareth McAuley, Brown Ideye, Joleon Lescott, Darren Fletcher, Christopher Brunt, Saido Berahino, Christopher Baird, Stéphane Sessègnon si rezervele: Sébastien Pocognoli, Jonas Olsson, Youssouf Mulumbu, Victor Anichebe, Andre Wisdom, Claudio Yacob, Jack Joseph ROSE.

Queens Park Rangers: Sandro Raniere, Eduardo Vargas, Yun Suk-young, Robert Zamora, Matthew Phillips, Chinedum Onuoha, Mauricio Isla, Steven Caulker, Joseph Barton, Charlie Austin, Robert Green si rezervele: Frankie SUTHERLAND, Niko Kranjčar, Alex McCarthy, David Hoilett, Clinton Hill, Karl Henry, Michael Doughty.

GOOOL! Gol marcat pentru Queens Park Rangers de Eduardo Vargas (mijlocaș stânga). In minutul 15 al partidei dintre West Bromwich Albion si Queens Park Rangers, Queens Park Rangers deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 23, cartonas galben primit de jucatorul echipei Queens Park Rangers, Steven Caulker
In minutul 30, schimbare, iese mijlocaș stânga Eduardo Vargas si intra Niko Kranjčar
GOOOL! Gol marcat pentru Queens Park Rangers de Charlie Austin (atacant). In minutul 37 al partidei dintre West Bromwich Albion si Queens Park Rangers, scorul devine 0 - 2.
GOOOL! Gol marcat pentru Queens Park Rangers de Robert Zamora (atacant). In minutul 43 al partidei dintre West Bromwich Albion si Queens Park Rangers, scorul devine 0 - 3.
In minutul 45+2, cartonas galben primit de jucatorul echipei West Bromwich Albion, Stéphane Sessègnon
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș stânga Stéphane Sessègnon si intra Victor Anichebe
GOOOL! Gol marcat pentru West Bromwich Albion de Victor Anichebe (rezervă). In minutul 58 al partidei dintre West Bromwich Albion si Queens Park Rangers, scorul devine 1 - 3.
In minutul 65, schimbare, iese fundaș dreapta Christopher Baird si intra Jonas Olsson
In minutul 72, schimbare, iese mijlocaș dreapta Craig Gardner si intra Youssouf Mulumbu
In minutul 74, cartonas galben primit de jucatorul echipei Queens Park Rangers, Joseph Barton
In minutul 75, schimbare, iese atacant Robert Zamora si intra Karl Henry
In minutul 82, schimbare, iese fundaș stânga Yun Suk-young si intra Clinton Hill
In minutul 84, eliminare, cartonas rosu primit de jucatorul echipei West Bromwich Albion, Youssouf Mulumbu. West Bromwich Albion va trebui sa trebui sa joace restul de 6 de minute, si eventualele minute de prelungire, in 10 jucatori.
In minutul 90+5, cartonas galben primit de jucatorul echipei Queens Park Rangers, Karl Henry
GOOOL! Gol marcat pentru Queens Park Rangers de Joseph Barton (mijlocaș central). In minutul 90+6 al partidei dintre West Bromwich Albion si Queens Park Rangers, scorul devine 1 - 4.
In minutul 90+6, cartonas galben primit de jucatorul echipei West Bromwich Albion, Christopher Brunt

Meciul s-a incheiat cu scorul 4 - 1 pentru echipa Queens Park Rangers.