Crystal Palace - Hull City - 25.04.2015 English version
Data disputării 25.04.2015 - 17:00
Stadion Selhurst Park
Localitatea Londra

Meciul din data 25.04.2015 dintre echipele Crystal Palace si Hull City se disputa in localitatea Londra pe stadionul Selhurst Park.

Crystal Palace: Wilfried Zaha, Pape SOUARÉ, Jason Puncheon, Glenn Murray, James McArthur, Mile Jedinak, Martin Kelly, Damien Delaney, Scott Dann, Yannick Bolasie, Julián Speroni si rezervele: Brede Hangeland, Yaya Sanogo, Jordon Mutch, Joseph Ledley, Wayne Hennessey, Dwight Gayle, Lee CHUNG-YONG.

Hull City: Omatsone Aluko, Robert Brady, James Chester, Michael Dawson, Ahmed Elmohamady, Stephen Harper, Tom Huddlestone, Jake Livermore, Paul McShane, Dame N'DOYE, Stephen Quinn si rezervele: Maynor Figueroa, Yannick Sagbo, Liam Rosenior, Gastón Ramírez, Alex Bruce, Alexandru Cătălin NEAGU, Allan McGregor.

GOOOL! Gol marcat pentru Hull City de Dame N'DOYE (atacant). In minutul 51 al partidei dintre Crystal Palace si Hull City, Hull City deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 59, schimbare, iese atacant Glenn Murray si intra Yaya Sanogo
In minutul 64, schimbare, iese mijlocaș central Mile Jedinak si intra Lee CHUNG-YONG
In minutul 73, schimbare, iese atacant Wilfried Zaha si intra Dwight Gayle
In minutul 74, schimbare, iese mijlocaș central Stephen Quinn si intra Gastón Ramírez
In minutul 84, schimbare, iese mijlocaș stânga Robert Brady si intra Liam Rosenior
In minutul 85, schimbare, iese atacant Omatsone Aluko si intra Alex Bruce
GOOOL! Gol marcat pentru Hull City de Dame N'DOYE (atacant). In minutul 90+2 al partidei dintre Crystal Palace si Hull City, scorul devine 0 - 2.

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 0 pentru echipa Hull City.