West Ham United - Burnley FC - 02.05.2015 English version
Data disputării 02.05.2015 - 17:00
Stadion Boleyn Ground
Localitatea Londra

Meciul din data 02.05.2015 dintre echipele West Ham United si Burnley FC se disputa in localitatea Londra pe stadionul Boleyn Ground.

West Ham United: Mark Noble, Enner Valencia, Kevin Nolan, Cheikhou Kouyaté, Carl Jenkinson, Stewart Downing, Miodrag MITROVIĆ, Andrei SÂNTEAN, Reece Burke, Morgan Amalfitano, James Collins si rezervele: Matthew Jarvis, Jussi Jääskeläinen, Carlton Cole, Anderson Luiz de Carvalho "NÉNÉ", Joseph O'Brien, Reece Oxford, Alexandre Song.

Burnley FC: Ashley Barnes, George Boyd, Michael Duff, Tom Heaton, Daniel Ings, Robert BOGDAN, Ben Mee, Jason Shackell, Matthew Taylor, Kieran Trippier, Scott Arfield si rezervele: Michael Keane, Matthew Gilks, Lukas Jutkiewicz, Michael Kightly, Steven Reid, Marvin Sordell, Ross Wallace.

In minutul 23, eliminare, cartonas rosu primit de jucatorul echipei Burnley FC, Michael Duff. Burnley FC va trebui sa trebui sa joace restul de 67 de minute, si eventualele minute de prelungire, in 10 jucatori.
In minutul 24, West Ham United - Burnley FC, scor 1 - 0, gol din penalty transformat pentru West Ham United de Mark Noble
In minutul 41, cartonas galben primit de jucatorul echipei West Ham United, Enner Valencia
In minutul 44, cartonas galben primit de jucatorul echipei West Ham United, Mark Noble
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș dreapta George Boyd si intra Michael Keane
In minutul 60, cartonas galben primit de jucatorul echipei West Ham United, Stewart Downing
In minutul 79, schimbare, iese mijlocaș central Kevin Nolan si intra Anderson Luiz de Carvalho "NÉNÉ"
In minutul 79, schimbare, iese atacant Ashley Barnes si intra Marvin Sordell
In minutul 81, schimbare, iese mijlocaș stânga Matthew Taylor si intra Ross Wallace
In minutul 82, schimbare, iese atacant Enner Valencia si intra Carlton Cole
In minutul 84, cartonas galben primit de jucatorul echipei Burnley FC, Ross Wallace
In minutul 90+3, cartonas galben primit de jucatorul echipei Burnley FC, Ben Mee

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa West Ham United.