Arbitri asistenţi Vladimir Urzică, Ovidiu Artene
Arbitru observator Iulian Radu
Observator Marian Bucurescu
Spectatori 1.000

Meciul din data 22.02.2015 dintre echipele Astra Giurgiu si Concordia Chiajna se disputa in localitatea Giurgiu pe stadionul Marin Anastasovici. in fata a 1.000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Alexandru Tudor impreuna cu arbitrii asistenti Vladimir Urzică, Ovidiu Artene.

Astra Giurgiu: Júnior Iraneuton Souza Moraes MORAIS, Gabriel Nicolae ENACHE, Cristian Daniel OROŞ, Silviu LUNG JR., Vincent Fabien LABAN Bounayre, Toni GORUPEC, Kehinde Abdul FATAI Feyi, William Douglas DE AMORIM, Syam Habib BEN YOUSSEF, Takayuki SETO, Seidu YAHAYA si rezervele: Valerică Marius GĂMAN, Gheorghe Mihai FLORESCU, Aurelian Ionuț CHIȚU, Constantin Valentin BUDESCU, Giannis ARABATZIS, Nuno Miguel Sousa PINTO, Fwayo TEMBO.

Concordia Chiajna: Bruno Alexandre Marques MADEIRA, Fernando Henrique BOLDRIN, Bogdan Nicolae BUCURICĂ, Mihai DINA, Daniel Constantin FLOREA, Ștefan Costel GRIGORIE, Florin LOVIN, Vasile MAFTEI, Victor Teodor RÂMNICEANU, Alexandru Ion VAGNER, Ricardo Miguel Martins ALVES si rezervele: Aleksandar Antoniev DYULGHEROV, Daniel Cristian LUNG, Florin MATACHE, Nicolae Constantin MUȘAT, Florin Flavius PURECE, Tiberiu Andrei SEREDIUC, Carlos WELLINGTON da Silva.

In minutul 28, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, William Douglas DE AMORIM
In minutul 37, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Ricardo Miguel Martins ALVES
GOOOL! Gol marcat pentru Astra Giurgiu de Kehinde Abdul FATAI Feyi (atacant). In minutul 39 al partidei dintre Astra Giurgiu si Concordia Chiajna, Astra Giurgiu deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 47, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Florin LOVIN
In minutul 52, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Vincent Fabien LABAN Bounayre
In minutul 53, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Bruno Alexandre Marques MADEIRA
In minutul 56, schimbare, iese mijlocaș central Ștefan Costel GRIGORIE si intra Tiberiu Andrei SEREDIUC
In minutul 56, schimbare, iese atacant Mihai DINA si intra Carlos WELLINGTON da Silva
In minutul 57, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Syam Habib BEN YOUSSEF
In minutul 62, schimbare, iese mijlocaș stânga William Douglas DE AMORIM si intra Fwayo TEMBO
In minutul 68, schimbare, iese mijlocaș dreapta Gabriel Nicolae ENACHE si intra Aurelian Ionuț CHIȚU
In minutul 75, schimbare, iese fundaș dreapta Alexandru Ion VAGNER si intra Florin Flavius PURECE
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Carlos WELLINGTON da Silva (rezervă). In minutul 76 al partidei dintre Astra Giurgiu si Concordia Chiajna, Concordia Chiajna reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 79, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Alexandru Ion VAGNER
In minutul 80, schimbare, iese mijlocaș defensiv Seidu YAHAYA si intra Constantin Valentin BUDESCU
In minutul 84, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Cristian Daniel OROŞ
In minutul 84, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Carlos WELLINGTON da Silva
In minutul 85, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Fwayo TEMBO
GOOOL! Gol marcat pentru Astra Giurgiu de Kehinde Abdul FATAI Feyi (atacant). In minutul 90+1 al partidei dintre Astra Giurgiu si Concordia Chiajna, scorul devine 2 - 1.
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Carlos WELLINGTON da Silva (rezervă). In minutul 90+5 al partidei dintre Astra Giurgiu si Concordia Chiajna, Concordia Chiajna reuseste egalarea, scorul devine 2 - 2.

Meciul s-a incheiat cu scorul egal 2 - 2.

William DE AMORIM 28’
37’ RICARDO ALVES
1 - 0 Kehinde FATAI 39’
47’ Florin LOVIN
Vincent LABAN 52’
53’ Bruno MADEIRA
56’ Ștefan GRIGORIE
Tiberiu SEREDIUC
56’ Mihai DINA
Carlos WELLINGTON
Syam BEN YOUSSEF 57’
William DE AMORIM
Fwayo TEMBO
62’
Gabriel ENACHE
Aurelian CHIŢU
68’
75’ Alexandru VAGNER
Florin PURECE
1 - 1 76’ Carlos WELLINGTON
79’ Alexandru VAGNER
Seidu YAHAYA
Constantin BUDESCU
80’
Cristian OROŞ 84’
84’ Carlos WELLINGTON