Arbitri asistenţi Daniel Mitruți, Dragoș Iliescu
Arbitru observator Bogdan Velicu
Observator Cristian Vasc
Spectatori 2.000

Meciul din data 22.02.2015 dintre echipele Universitatea Cluj si ASA Târgu-Mureș se disputa in localitatea Cluj-Napoca pe stadionul Cluj Arena. in fata a 2.000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Sebastian Colțescu impreuna cu arbitrii asistenti Daniel Mitruți, Dragoș Iliescu.

Universitatea Cluj: Pablo Daniel CEPPELINI Gatto, Narcisse Kiswensia BAMBARA, Raul Răzvan COSTIN, Leonidas PANAGOPOULOS, Dino ŠKVORC, Marcel Sergio Orpheo ZIJLER, Benjamin VAN DEN BROEK, Justin Junior MENGOLO, Valentin Ionuț LEMNARU, Petar JOVANOVIĆ, Danzell GRAVENBERCH si rezervele: Raul Axente CIUPE, Geoffrey CASTILLION, Nuno Filipe Vasconcelos VIVEIROS, Róbert VESELOVSKY, Vasilică CRISTOCEA, Ionuț NEAG, Lóránt KOVÁCS.

ASA Târgu-Mureș: Dorin Ioan GOGA, Claudiu Dorian VOICULEŢ, Adrian Ioan HORA, Miroslav MANOLOV, Gabriel Stelian MUREŞAN, Ousmane N'DOYE, László SEPSI, Eduard Cornel STĂNCIOIU, Patrice Emery Fongang FEUSSI, Marius Marcel CONSTANTIN, Florin BEJAN si rezervele: Iván GONZÁLEZ López, Ianis Alin ZICU, Adrian Ioan VICIU, Nicolás Martín GOROBSOV, János József SZÉKELY, Claudiu Vasile BUMBA, Mircea Ionuț AXENTE.

In minutul 21, eliminare, cartonas rosu primit de jucatorul echipei Universitatea Cluj, Danzell GRAVENBERCH. Universitatea Cluj va trebui sa trebui sa joace restul de 69 de minute, si eventualele minute de prelungire, in 10 jucatori.
In minutul 22, Universitatea Cluj - ASA Târgu-Mureș, scor 0 - 1, gol din penalty transformat pentru ASA Târgu-Mureș de Ousmane N'DOYE
In minutul 30, cartonas galben primit de jucatorul echipei ASA Târgu-Mureș, Claudiu Dorian VOICULEŢ
In minutul 32, cartonas galben primit de jucatorul echipei Universitatea Cluj, Petar JOVANOVIĆ
In minutul 32, cartonas galben primit de jucatorul echipei ASA Târgu-Mureș, Adrian Ioan HORA
In minutul 37, schimbare, iese mijlocaș stânga Marcel Sergio Orpheo ZIJLER si intra Lóránt KOVÁCS
In minutul 55, cartonas galben primit de jucatorul echipei Universitatea Cluj, Justin Junior MENGOLO
In minutul 57, schimbare, iese atacant Valentin Ionuț LEMNARU si intra Geoffrey CASTILLION
In minutul 58, schimbare, iese mijlocaș stânga Dorin Ioan GOGA si intra Claudiu Vasile BUMBA
In minutul 62, cartonas galben primit de jucatorul echipei ASA Târgu-Mureș, Florin BEJAN
In minutul 68, cartonas galben primit de jucatorul echipei ASA Târgu-Mureș, Claudiu Vasile BUMBA
In minutul 70, schimbare, iese atacant Miroslav MANOLOV si intra Mircea Ionuț AXENTE
GOOOL! Gol marcat pentru ASA Târgu-Mureș de Claudiu Vasile BUMBA (rezervă). In minutul 76 al partidei dintre Universitatea Cluj si ASA Târgu-Mureș, scorul devine 0 - 2.
In minutul 83, schimbare, iese mijlocaș central Claudiu Dorian VOICULEŢ si intra Nicolás Martín GOROBSOV
In minutul 90+1, cartonas galben primit de jucatorul echipei ASA Târgu-Mureș, László SEPSI
In minutul 90+3, cartonas galben primit de jucatorul echipei Universitatea Cluj, Leonidas PANAGOPOULOS
In minutul 90+4, Universitatea Cluj - ASA Târgu-Mureș, scor 0 - 3, gol din penalty transformat pentru ASA Târgu-Mureș de Adrian Ioan HORA

Meciul s-a incheiat cu scorul 3 - 0 pentru echipa ASA Târgu-Mureș.

0 - 1 22’ penalty Ousmane N'DOYE
30’ Claudiu VOICULEŢ
Petar JOVANOVIĆ 32’
32’ Adrian HORA
Sergio ZIJLER
Lóránt KOVÁCS
37’
Justin MENGOLO 55’
Valentin LEMNARU
Geoffrey CASTILLION
57’
58’ Dorin GOGA
Claudiu BUMBA
62’ Florin BEJAN
68’ Claudiu BUMBA
70’ Miroslav MANOLOV
Mircea AXENTE
0 - 2 76’ Claudiu BUMBA
83’ Claudiu VOICULEŢ