Arbitri asistenţi Mircea Orbuleț, Daniel Hulubei
Arbitru observator Eduard Ioniță
Observator Bogdan Niculae
Spectatori 500

Meciul din data 27.02.2015 dintre echipele Concordia Chiajna si Oțelul Galați se disputa in localitatea Chiajna pe stadionul Concordia. in fata a 500 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Lucian Rusandu impreuna cu arbitrii asistenti Mircea Orbuleț, Daniel Hulubei.

Concordia Chiajna: Vasile MAFTEI, Carlos WELLINGTON da Silva, Florin MATACHE, Bruno Alexandre Marques MADEIRA, Daniel Cristian LUNG, Ștefan Costel GRIGORIE, Daniel Constantin FLOREA, Aleksandar Antoniev DYULGHEROV, Fernando Henrique BOLDRIN, Ricardo Miguel Martins ALVES, Bogdan Nicolae BUCURICĂ si rezervele: Hristijan DRAGARSKI, Mihai DINA, Nicolae Constantin MUȘAT, Florin Flavius PURECE, Cristian Ştefan RAICIU, Victor Teodor RÂMNICEANU, Tiberiu Andrei SEREDIUC.

Oțelul Galați: Yves Makabu-MA-KALAMBAY, Florin Lucian CERNAT, Stelian Nicolae CUCU, Jugurtha HAMROUN, Laurențiu Cătălin IORGA, Mihai Daniel LECA, Iulian POPA, Daniel POPESCU, Athos SOLOMOU, Hélder Luís Lopes Vieira TAVARES, Sanaa ALTAMA si rezervele: Cristian CRISTEA, Emil Cosmin DICĂ, Dumitru Emanoil HOTOBOC, George Andrei MIRON, Lucian MURGOCI, Alexandru TUDORIE, Robert Adrian TĂTAR.

In minutul 16, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Vasile MAFTEI
In minutul 23, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Carlos WELLINGTON da Silva
In minutul 25, cartonas galben primit de jucatorul echipei Oțelul Galați, Hélder Luís Lopes Vieira TAVARES
In minutul 57, schimbare, iese mijlocaș central Ștefan Costel GRIGORIE si intra Mihai DINA
In minutul 58, schimbare, iese atacant Daniel Constantin FLOREA si intra Florin Flavius PURECE
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Mihai DINA (rezervă). In minutul 58 al partidei dintre Concordia Chiajna si Oțelul Galați, Concordia Chiajna deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 63, schimbare, iese mijlocaș stânga Jugurtha HAMROUN si intra Cristian CRISTEA
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Mihai DINA (rezervă). In minutul 67 al partidei dintre Concordia Chiajna si Oțelul Galați, scorul devine 2 - 0.
In minutul 71, schimbare, iese mijlocaș defensiv Sanaa ALTAMA si intra Alexandru TUDORIE
In minutul 77, schimbare, iese rezervă Cristian CRISTEA si intra Emil Cosmin DICĂ
In minutul 80, schimbare, iese atacant Carlos WELLINGTON da Silva si intra Tiberiu Andrei SEREDIUC
In minutul 82, cartonas galben primit de jucatorul echipei Oțelul Galați, Mihai Daniel LECA
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Florin Flavius PURECE (rezervă). In minutul 90+4 al partidei dintre Concordia Chiajna si Oțelul Galați, scorul devine 3 - 0.

Meciul s-a incheiat cu scorul 3 - 0 pentru echipa Concordia Chiajna.

Carlos WELLINGTON 23’
25’ Hélder TAVARES
Ștefan GRIGORIE
Mihai DINA
57’
Daniel FLOREA
Florin PURECE
58’
1 - 0 Mihai DINA 58’
63’ Jugurtha HAMROUN
Cristian CRISTEA
2 - 0 Mihai DINA 67’
71’ Sanaa ALTAMA
Alexandru TUDORIE
77’ Cristian CRISTEA