Arbitri asistenţi Vlad Bârleanu, Iulian Radu
Arbitru observator Ionuț Coza
Observator Mihai Stancu
Spectatori 1.000

Meciul din data 06.03.2015 dintre echipele Ceahlăul Piatra-Neamț si Pandurii Târgu-Jiu se disputa in localitatea Piatra-Neamț pe stadionul Ceahlăul. in fata a 1.000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Iulian Dima impreuna cu arbitrii asistenti Vlad Bârleanu, Iulian Radu.

Ceahlăul Piatra-Neamț: Dimitris SIALMAS, Olivér NAGY, Miloš MARKOVIĆ, Alexandru MARGINĂ, Alexandru ICHIM, Răzvan Ionuț GOREA, Nicolae CALANCEA, Alexandru Cătălin ALDEA, Vaidas SLAVICKAS, WELLYSON Luiz de Oliveira Sobrau, George CÂRJAN si rezervele: Doru POPADIUC, Cătălin Andrei ȘTEFĂNESCU, Rafael Reis KNIEF, Bojan JOVIĆ, Sebastian Gabriel CHITOȘCĂ, Valentin Daniel BALINT, Sorin Mădălin TĂBĂCARIU.

Pandurii Târgu-Jiu: Dan Nicolae NISTOR, Andrei CORDOȘ, Michał GLIWA, Deivydas MATULEVIČIUS, Marko MOMČILOVIĆ, Viorel NICOARĂ, Doru Mihai PINTILII, Marian PLEAȘCĂ, Mihai Cosmin RĂDUȚ, Nikola VASILJEVIĆ II, Paul Viorel ANTON si rezervele: Alin Florian BULEICĂ, ERIC de Oliveira Pereira, Filip MRZLJAK, Mihaiță Alexandru ROMAN, Răzvan Marian STANCA, Bogdan Alexandru UNGURUȘAN, Bogdan Daniel ȘANDRU.

In minutul 23, schimbare, iese mijlocaș central WELLYSON Luiz de Oliveira Sobrau si intra Sorin Mădălin TĂBĂCARIU
In minutul 39, cartonas galben primit de jucatorul echipei Pandurii Târgu-Jiu, Marian PLEAȘCĂ
In minutul 40, cartonas galben primit de jucatorul echipei Pandurii Târgu-Jiu, Deivydas MATULEVIČIUS
In minutul 45+2, cartonas galben primit de jucatorul echipei Pandurii Târgu-Jiu, Viorel NICOARĂ
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș dreapta Olivér NAGY si intra Cătălin Andrei ȘTEFĂNESCU
GOOOL! Gol marcat pentru Ceahlăul Piatra-Neamț de Dimitris SIALMAS (atacant). In minutul 54 al partidei dintre Ceahlăul Piatra-Neamț si Pandurii Târgu-Jiu, Ceahlăul Piatra-Neamț deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 57, schimbare, iese mijlocaș central Paul Viorel ANTON si intra Mihaiță Alexandru ROMAN
GOOOL! Gol marcat pentru Pandurii Târgu-Jiu de Deivydas MATULEVIČIUS (atacant). In minutul 59 al partidei dintre Ceahlăul Piatra-Neamț si Pandurii Târgu-Jiu, Pandurii Târgu-Jiu reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 60, cartonas galben primit de jucatorul echipei Pandurii Târgu-Jiu, Doru Mihai PINTILII
In minutul 68, schimbare, iese atacant Dimitris SIALMAS si intra Doru POPADIUC
In minutul 73, schimbare, iese atacant Deivydas MATULEVIČIUS si intra ERIC de Oliveira Pereira
In minutul 86, schimbare, iese extremă dreapta Mihai Cosmin RĂDUȚ si intra Bogdan Alexandru UNGURUȘAN
In minutul 90+2, cartonas galben primit de jucatorul echipei Pandurii Târgu-Jiu, Bogdan Alexandru UNGURUȘAN

Sorin TĂBĂCARIU
23’
39’ Marian PLEAȘCĂ
40’ Deivydas MATULEVIČIUS
45+2’ Viorel NICOARĂ
Olivér NAGY
Cătălin ȘTEFĂNESCU
46’
1 - 0 Dimitris SIALMAS 54’
57’ Paul ANTON
Mihăiță ROMAN II
1 - 1 59’ Deivydas MATULEVIČIUS
60’ Mihai PINTILII
Dimitris SIALMAS
Doru POPADIUC
68’
73’ Deivydas MATULEVIČIUS
ERIC
86’ Mihai RĂDUȚ
Bogdan UNGURUȘAN
90+2’ Bogdan UNGURUȘAN