Arbitri asistenţi Bogdan Gheorghe, Bogdan Velicu
Arbitru observator Viorel Flueran
Observator Romulus Chihaia
Spectatori 1.500

Meciul din data 07.03.2015 dintre echipele Oțelul Galați si FC Brașov se disputa in localitatea Galați pe stadionul Oțelul. in fata a 1.500 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Sebastian Colțescu impreuna cu arbitrii asistenti Bogdan Gheorghe, Bogdan Velicu.

Oțelul Galați: Daniel POPESCU, Athos SOLOMOU, George Andrei MIRON, Laurențiu Cătălin IORGA, Dumitru Emanoil HOTOBOC, Stelian Nicolae CUCU, Florin Lucian CERNAT, Sanaa ALTAMA, Hélder Luís Lopes Vieira TAVARES, Alexandru TUDORIE, Jugurtha HAMROUN si rezervele: Jeanvion YULU-MATONDO, Iulian POPA, Lucian MURGOCI, Yves Makabu-MA-KALAMBAY, Mihai Daniel LECA, Rúben Luís Maurício BRÍGIDO, Robert Adrian TĂTAR.

FC Brașov: Mislav LEKO, Artjom ARTJUNIN, Marian Constantin CONSTANTINESCU, Liviu Adrian GANEA, Cristian George GANEA, Florin IACOB, Gabriel Eugen MATEI, Leopold NOVAK, Saša NOVAKOVIĆ, Damir ZLOMISLIĆ, Adnan AGANOVIĆ si rezervele: Mugurel Mihai BUGA, Alexandru Cristian CIOCÂLTEU, Lucian GOIAN, Șerban MORARU, Daniel MUTU, Bogdan Adrian STRĂUȚ, Cătălin Ştefan ŢÂRĂ.

GOOOL! Gol marcat pentru Oțelul Galați de Laurențiu Cătălin IORGA (mijlocaș dreapta). In minutul 08 al partidei dintre Oțelul Galați si FC Brașov, Oțelul Galați deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 36, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Brașov, Artjom ARTJUNIN
In minutul 41, cartonas galben primit de jucatorul echipei Oțelul Galați, Alexandru TUDORIE
In minutul 50, cartonas galben primit de jucatorul echipei Oțelul Galați, Athos SOLOMOU
In minutul 52, schimbare, iese atacant Liviu Adrian GANEA si intra Cătălin Ştefan ŢÂRĂ
In minutul 52, schimbare, iese fundaș central Artjom ARTJUNIN si intra Șerban MORARU
In minutul 54, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Brașov, Șerban MORARU
In minutul 60, cartonas galben primit de jucatorul echipei Oțelul Galați, Laurențiu Cătălin IORGA
GOOOL! Gol marcat pentru FC Brașov de Marian Constantin CONSTANTINESCU (mijlocaș central). In minutul 66 al partidei dintre Oțelul Galați si FC Brașov, FC Brașov reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 69, schimbare, iese atacant Alexandru TUDORIE si intra Jeanvion YULU-MATONDO
In minutul 76, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Brașov, Leopold NOVAK
In minutul 77, schimbare, iese mijlocaș stânga Jugurtha HAMROUN si intra Rúben Luís Maurício BRÍGIDO
In minutul 83, eliminare, cartonas rosu primit de jucatorul echipei Oțelul Galați, Sanaa ALTAMA. Oțelul Galați va trebui sa trebui sa joace restul de 7 de minute, si eventualele minute de prelungire, in 10 jucatori.
In minutul 86, schimbare, iese mijlocaș defensiv Damir ZLOMISLIĆ si intra Lucian GOIAN
In minutul 86, cartonas galben primit de jucatorul echipei Oțelul Galați, Rúben Luís Maurício BRÍGIDO
In minutul 89, schimbare, iese mijlocaș dreapta Laurențiu Cătălin IORGA si intra Robert Adrian TĂTAR

1 - 0 Laurențiu IORGA 08’
36’ Artjom ARTJUNIN
Alexandru TUDORIE 41’
Athos SOLOMOU 50’
52’ Liviu Adrian GANEA