Arbitri asistenţi Aurel Onița, Mircea Grigoriu
Arbitru observator Mihai Marica
Observator Ion Craiu
Spectatori 4.000

Meciul din data 06.03.2015 dintre echipele ASA Târgu-Mureș si Dinamo București se disputa in localitatea Târgu-Mureș pe stadionul Trans-Sil. in fata a 4.000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Ovidiu Hațegan impreuna cu arbitrii asistenti Aurel Onița, Mircea Grigoriu.

ASA Târgu-Mureș: László SEPSI, Eduard Cornel STĂNCIOIU, Ousmane N'DOYE, Gabriel Stelian MUREŞAN, Miroslav MANOLOV, Adrian Ioan HORA, Patrice Emery Fongang FEUSSI, Marius Marcel CONSTANTIN, Claudiu Vasile BUMBA, Florin BEJAN, Claudiu Dorian VOICULEŢ si rezervele: Ianis Alin ZICU, Sergiu Cătălin HANCA, Nicolás Martín GOROBSOV, Iván GONZÁLEZ López, Mircea Ionuț AXENTE, Adrian Ioan VICIU, Dorin Ioan GOGA.

Dinamo București: Nicolae Adrian GRIGORE, Marius Silviu ALEXE, Kamil BILIŃSKI, Gordan BUNOZA, Ștefan Nicolae BĂRBOIANU, Marian CRISTESCU, Steliano FILIP, Ricardo Jorge Tavares MACHADO, Cosmin Gabriel MATEI, Kristijan NAUMOVSKI, Hatem ABD ELHAMED si rezervele: BOUBACAR Mansaly, Alexandre Benjamin DURIMEL, Gheorghe Teodor GROZAV, Alexandru Traian MARC, Marius Constantin NICULAE, Dorin ROTARIU, Sérgio Fernando da Silva Rodrigues "SERGINHO".

In minutul 13, cartonas galben primit de jucatorul echipei ASA Târgu-Mureș, Patrice Emery Fongang FEUSSI
In minutul 22, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Steliano FILIP
In minutul 27, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Ștefan Nicolae BĂRBOIANU
GOOOL! Gol marcat pentru Dinamo București de Kamil BILIŃSKI (atacant). In minutul 44 al partidei dintre ASA Târgu-Mureș si Dinamo București, Dinamo București deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 55, schimbare, iese mijlocaș stânga Adrian Ioan HORA si intra Ianis Alin ZICU
In minutul 58, eliminare, cartonas rosu primit de jucatorul echipei Dinamo București, Ricardo Jorge Tavares MACHADO. Dinamo București va trebui sa trebui sa joace restul de 32 de minute, si eventualele minute de prelungire, in 10 jucatori.
In minutul 62, schimbare, iese mijlocaș dreapta Cosmin Gabriel MATEI si intra Alexandre Benjamin DURIMEL
In minutul 65, schimbare, iese fundaș dreapta Patrice Emery Fongang FEUSSI si intra Mircea Ionuț AXENTE
GOOOL! Gol marcat pentru ASA Târgu-Mureș de Gabriel Stelian MUREŞAN (mijlocaș defensiv). In minutul 66 al partidei dintre ASA Târgu-Mureș si Dinamo București, ASA Târgu-Mureș reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 67, schimbare, iese mijlocaș central Marian CRISTESCU si intra BOUBACAR Mansaly
GOOOL! Gol marcat pentru ASA Târgu-Mureș de Gabriel Stelian MUREŞAN (mijlocaș defensiv). In minutul 72 al partidei dintre ASA Târgu-Mureș si Dinamo București, scorul devine 2 - 1.
In minutul 77, schimbare, iese mijlocaș central Claudiu Dorian VOICULEŢ si intra Nicolás Martín GOROBSOV
In minutul 78, schimbare, iese mijlocaș stânga Marius Silviu ALEXE si intra Dorin ROTARIU
In minutul 81, cartonas galben primit de jucatorul echipei ASA Târgu-Mureș, Marius Marcel CONSTANTIN
In minutul 84, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Alexandre Benjamin DURIMEL
In minutul 89, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, BOUBACAR Mansaly
In minutul 90+2, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Hatem ABD ELHAMED

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 1 pentru echipa ASA Târgu-Mureș.

Patrice FEUSSI 13’
22’ Steliano FILIP
27’ Ștefan BĂRBOIANU
0 - 1 44’ Kamil BILIŃSKI
Adrian HORA
Ianis ZICU
55’
58’ Ricardo MACHADO
62’ Cosmin MATEI
Alexandre DURIMEL
Patrice FEUSSI
Mircea AXENTE
65’
1 - 1 Gabriel MUREȘAN 66’
67’ Marian CRISTESCU
Mansaly BOUBACAR
2 - 1 Gabriel MUREȘAN 72’
Claudiu VOICULEŢ
Nicolás GOROBSOV
77’
78’ Marius ALEXE
Dorin ROTARIU
Marius CONSTANTIN 81’
84’ Alexandre DURIMEL
89’ Mansaly BOUBACAR
90+2’ Hatem ABD ELHAMED