Arbitri asistenţi Adrian Ghinguleac, Florin Neacșu
Arbitru observator Vasile Marinescu
Observator Cătălin Popa
Spectatori 500

Meciul din data 08.03.2015 dintre echipele Viitorul Constanța si CS Universitatea Craiova se disputa in localitatea Chiajna pe stadionul Concordia. in fata a 500 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru George Rădulescu impreuna cu arbitrii asistenti Adrian Ghinguleac, Florin Neacșu.

Viitorul Constanța: Dragoş Ionuţ NEDELCU, Bogdan Ionuț ŢÂRU, Bănel NICOLIȚĂ, Alexandru Ionuț MITRIŢĂ, Bogdan Alexandru MITREA, Cristian Marian MANEA, Iulian MAMELE, Cristian Alexandru DAMINUȚĂ, Nelson Wilfredo BONILLA Sánchez, Călin Septimiu ALBUȚ, Florin Lucian TĂNASE si rezervele: Cătălin Constantin MUNTEANU, Robert George HODOROGEA, HENRIQUE De Jesus Bernardo, Alexandru BUZBUCHI, Romario Sandu BENZAR, Silviu Gabriel PANĂ, Ianis HAGI.

CS Universitatea Craiova: Stephane ACKA, Tha'er Fayed BAWAB, Cristian Emanuel BĂLGRĂDEAN, Alexandru Mihail BĂLUŢĂ, Cosmin Valentin FRĂSINESCU, MADSON Henrique Nascimento Santos, Alexandru MATEIU, Nuno Miguel Monteiro ROCHA, Ionuț Laurian TÂRNĂCOP, Bogdan Ilie VĂTĂJELU, Sebastian Zoltán ACHIM si rezervele: Andrei Mihai HERGHELIGIU, Bojan BRAĆ, Marius Ionuț BRICEAG, Andrei Ioan DUMITRAȘ, Andrei Virgil IVAN, Silviu IZVORANU, KAY Carlos Daniel Silveira da Graça.

GOOOL! Gol marcat pentru Viitorul Constanța de Alexandru Ionuț MITRIŢĂ (mijlocaș stânga). In minutul 01 al partidei dintre Viitorul Constanța si CS Universitatea Craiova, Viitorul Constanța deschide scorul: 1 - 0.
GOOOL! Gol marcat pentru CS Universitatea Craiova de Nuno Miguel Monteiro ROCHA (mijlocaș central). In minutul 24 al partidei dintre Viitorul Constanța si CS Universitatea Craiova, CS Universitatea Craiova reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 36, cartonas galben primit de jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, MADSON Henrique Nascimento Santos
In minutul 45, cartonas galben primit de jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, Alexandru Mihail BĂLUŢĂ
In minutul 55, schimbare, iese mijlocaș defensiv Cristian Alexandru DAMINUȚĂ si intra Romario Sandu BENZAR
In minutul 55, schimbare, iese mijlocaș stânga Alexandru Ionuț MITRIŢĂ si intra Silviu Gabriel PANĂ
In minutul 64, cartonas galben primit de jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, Bogdan Ilie VĂTĂJELU
In minutul 73, schimbare, iese mijlocaș dreapta Alexandru Mihail BĂLUŢĂ si intra Marius Ionuț BRICEAG
In minutul 78, schimbare, iese mijlocaș central Nuno Miguel Monteiro ROCHA si intra Andrei Mihai HERGHELIGIU
In minutul 78, cartonas galben primit de jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, Marius Ionuț BRICEAG
In minutul 84, schimbare, iese mijlocaș central Florin Lucian TĂNASE si intra Ianis HAGI
In minutul 84, schimbare, iese atacant Tha'er Fayed BAWAB si intra Andrei Virgil IVAN

1 - 1 24’ NUNO ROCHA
36’ Henrique MADSON
45’ Alexandru BĂLUȚĂ
Cristian DAMINUȚĂ
55’
Alexandru MITRIȚĂ
Silviu PANĂ
55’
64’ Bogdan VĂTĂJELU
73’ Alexandru BĂLUȚĂ