Arbitri asistenţi Valentin Avram, Vladimir Urzică
Arbitru observator Dragoș Iliescu
Observator Adrian Ionescu
Spectatori 7.000

Meciul din data 15.03.2015 dintre echipele Pandurii Târgu-Jiu si Fotbal Club FCSB se disputa in localitatea Târgu-Jiu pe stadionul Tudor Vladimirescsu. in fata a 7.000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Sebastian Colțescu impreuna cu arbitrii asistenti Valentin Avram, Vladimir Urzică.

Pandurii Târgu-Jiu: Mihaiță Alexandru ROMAN, Doru Mihai PINTILII, Dan Nicolae NISTOR, Marko MOMČILOVIĆ, Michał GLIWA, Andrei CORDOȘ, Paul Viorel ANTON, Gezim SHALAJ, Nikola VASILJEVIĆ II, Bogdan Alexandru UNGURUȘAN, Mihai Cosmin RĂDUȚ si rezervele: ERIC de Oliveira Pereira, Marian PLEAȘCĂ, Filip MRZLJAK, Deivydas MATULEVIČIUS, Alin Florian BULEICĂ, Bogdan Daniel ȘANDRU, Răzvan Marian STANCA.

Fotbal Club FCSB: Gabriel Sebastian TAMAȘ, Cristian TĂNASE, Fernando Lopes dos Santos VARELA, George Marius ȚUCUDEAN, Andrei PREPELIȚĂ, Adrian POPA, Paul PAPP, GUILHERME Haubert Sityá, Lucian Ionuț FILIP, Giedrius ARLAUSKIS, Alexandru Mihăiță CHIPCIU si rezervele: Alin Dorinel TOȘCA, Robert Alexandru VÂLCEANU, Raul Andrei RUSESCU, Florin Constantin NIȚĂ, Ionuț NEAGU II, Gabriel Cristian IANCU, Alexandru BOURCEANU.

GOOOL! Gol marcat pentru Pandurii Târgu-Jiu de Mihaiță Alexandru ROMAN (atacant). In minutul 37 al partidei dintre Pandurii Târgu-Jiu si Fotbal Club FCSB, Pandurii Târgu-Jiu deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 53, schimbare, iese rezervă Alexandru BOURCEANU si intra Lucian Ionuț FILIP
In minutul 56, schimbare, iese atacant George Marius ȚUCUDEAN si intra Gabriel Cristian IANCU
GOOOL! Gol marcat pentru Pandurii Târgu-Jiu de Gezim SHALAJ (mijlocaș stânga). In minutul 57 al partidei dintre Pandurii Târgu-Jiu si Fotbal Club FCSB, scorul devine 2 - 0.
In minutul 62, schimbare, iese mijlocaș stânga Gezim SHALAJ si intra Alin Florian BULEICĂ
GOOOL! Gol marcat pentru Fotbal Club FCSB de Gabriel Cristian IANCU (rezervă). In minutul 67 al partidei dintre Pandurii Târgu-Jiu si Fotbal Club FCSB, scorul devine 2 - 1.
In minutul 70, schimbare, iese mijlocaș dreapta Mihai Cosmin RĂDUȚ si intra Marian PLEAȘCĂ
In minutul 72, schimbare, iese mijlocaș dreapta Adrian POPA si intra Raul Andrei RUSESCU
In minutul 80, cartonas galben primit de jucatorul echipei Pandurii Târgu-Jiu, Paul Viorel ANTON
In minutul 87, schimbare, iese atacant Mihaiță Alexandru ROMAN si intra ERIC de Oliveira Pereira
In minutul 88, cartonas galben primit de jucatorul echipei Pandurii Târgu-Jiu, Marian PLEAȘCĂ
In minutul 89, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Gabriel Sebastian TAMAȘ
In minutul 90, Pandurii Târgu-Jiu - Fotbal Club FCSB, scor 3 - 1, gol din penalty transformat pentru Pandurii Târgu-Jiu de ERIC de Oliveira Pereira

Meciul s-a incheiat cu scorul 3 - 1 pentru echipa Pandurii Târgu-Jiu.

1 - 0 Mihăiță ROMAN II 37’
53’ Alexandru BOURCEANU