Arbitri asistenţi Octavian Șovre, Sebastian Gheorghe
Arbitru observator Bogdan Gheorghe
Observator Iulius Nemțanu
Spectatori 1.500

Meciul din data 13.03.2015 dintre echipele FC Brașov si Universitatea Cluj se disputa in localitatea Brașov pe stadionul Tineretului. in fata a 1.500 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Cristian Balaj impreuna cu arbitrii asistenti Octavian Șovre, Sebastian Gheorghe.

FC Brașov: Cătălin Ştefan ŢÂRĂ, Adnan AGANOVIĆ, Damir ZLOMISLIĆ, Saša NOVAKOVIĆ, Gabriel Eugen MATEI, Mislav LEKO, Florin IACOB, Cristian George GANEA, Marian Constantin CONSTANTINESCU, Marko BENCUN, Tomislav JURIĆ si rezervele: Bogdan Adrian STRĂUȚ, Daniel MUTU, Șerban MORARU, Lucian GOIAN, Liviu Adrian GANEA, Alexandru Cristian CIOCÂLTEU, Artjom ARTJUNIN.

Universitatea Cluj: Andrei LUNGU, Geoffrey CASTILLION, Pablo Daniel CEPPELINI Gatto, Raul Răzvan COSTIN, Petar JOVANOVIĆ, Justin Junior MENGOLO, Ionuț NEAG, Róbert VESELOVSKY, Nuno Filipe Vasconcelos VIVEIROS, Dino ŠKVORC, Narcisse Kiswensia BAMBARA si rezervele: Andreas Cristian CALCAN, Danzell GRAVENBERCH, Lóránt KOVÁCS, Valentin Ionuț LEMNARU, Daniel Santos MARTINS, Leonidas PANAGOPOULOS, Benjamin VAN DEN BROEK.

In minutul 12, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Brașov, Mislav LEKO
In minutul 31, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Brașov, Adnan AGANOVIĆ
In minutul 37, cartonas galben primit de jucatorul echipei Universitatea Cluj, Dino ŠKVORC
In minutul 57, cartonas galben primit de jucatorul echipei Universitatea Cluj, Nuno Filipe Vasconcelos VIVEIROS
In minutul 60, schimbare, iese mijlocaș dreapta Nuno Filipe Vasconcelos VIVEIROS si intra Danzell GRAVENBERCH
In minutul 69, schimbare, iese atacant Geoffrey CASTILLION si intra Valentin Ionuț LEMNARU
GOOOL! Gol marcat pentru FC Brașov de Mislav LEKO (fundaș central). In minutul 72 al partidei dintre FC Brașov si Universitatea Cluj, FC Brașov deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 78, schimbare, iese atacant Cătălin Ştefan ŢÂRĂ si intra Liviu Adrian GANEA
In minutul 78, schimbare, iese mijlocaș defensiv Raul Răzvan COSTIN si intra Andreas Cristian CALCAN
In minutul 85, schimbare, iese mijlocaș dreapta Marian Constantin CONSTANTINESCU si intra Bogdan Adrian STRĂUȚ
In minutul 90+2, schimbare, iese mijlocaș stânga Marko BENCUN si intra Șerban MORARU

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa FC Brașov.

Adnan AGANOVIĆ 31’
37’ Dino ŠKVORC
57’ Nuno VIVEIROS
60’ Nuno VIVEIROS
Danzell GRAVENBERCH
69’ Geoffrey CASTILLION