Arbitri asistenţi Bogdan Velicu, Daniel Hulubei
Arbitru observator Ionuț Iugulescu
Observator Romulus Chihaia
Spectatori 1.000

Meciul din data 19.03.2015 dintre echipele Viitorul Constanța si Pandurii Târgu-Jiu se disputa in localitatea Chiajna pe stadionul Concordia. in fata a 1.000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Istvan Kovacs impreuna cu arbitrii asistenti Bogdan Velicu, Daniel Hulubei.

Viitorul Constanța: Bogdan Alexandru MITREA, Cristian Marian MANEA, Iulian MAMELE, HENRIQUE De Jesus Bernardo, Cristian Alexandru DAMINUȚĂ, Romario Sandu BENZAR, Călin Septimiu ALBUȚ, Bogdan Ionuț ŢÂRU, Bănel NICOLIȚĂ, Dragoş Ionuţ NEDELCU, Alexandru Ionuț MITRIŢĂ si rezervele: Alexandru BUZBUCHI, Răzvan MARIN, Robert George HODOROGEA, Cristian GAVRA, Cătălin Constantin MUNTEANU, Florin Lucian TĂNASE, Ionuț Adrian PUȚANU.

Pandurii Târgu-Jiu: Doru Mihai PINTILII, Mihai Cosmin RĂDUȚ, Gezim SHALAJ, Bogdan Alexandru UNGURUȘAN, Nikola VASILJEVIĆ II, Mihaiță Alexandru ROMAN, Marko MOMČILOVIĆ, Dan Nicolae NISTOR, Michał GLIWA, Andrei CORDOȘ, Paul Viorel ANTON si rezervele: Răzvan Marian STANCA, Bogdan Daniel ȘANDRU, ERIC de Oliveira Pereira, Deivydas MATULEVIČIUS, ELTON Constantino Da Silva, Ciprian Florin BRATA, Alin Florian BULEICĂ.

In minutul 03, Viitorul Constanța - Pandurii Târgu-Jiu, scor 1 - 0, gol din penalty transformat pentru Viitorul Constanța de Bogdan Alexandru MITREA
In minutul 38, cartonas galben primit de jucatorul echipei Viitorul Constanța, Iulian MAMELE
In minutul 45, cartonas galben primit de jucatorul echipei Pandurii Târgu-Jiu, Paul Viorel ANTON
In minutul 53, schimbare, iese atacant Mihaiță Alexandru ROMAN si intra Deivydas MATULEVIČIUS
In minutul 55, schimbare, iese mijlocaș central Dragoş Ionuţ NEDELCU si intra Răzvan MARIN
In minutul 61, schimbare, iese fundaș dreapta Cristian Marian MANEA si intra Robert George HODOROGEA
In minutul 62, schimbare, iese fundaș central Andrei CORDOȘ si intra ERIC de Oliveira Pereira
GOOOL! Gol marcat pentru Viitorul Constanța de Romario Sandu BENZAR (mijlocaș central). In minutul 63 al partidei dintre Viitorul Constanța si Pandurii Târgu-Jiu, scorul devine 2 - 0.
In minutul 65, schimbare, iese atacant Alexandru Ionuț MITRIŢĂ si intra Florin Lucian TĂNASE
GOOOL! Gol marcat pentru Viitorul Constanța de Bogdan Ionuț ŢÂRU (fundaș central). In minutul 69 al partidei dintre Viitorul Constanța si Pandurii Târgu-Jiu, scorul devine 3 - 0.
In minutul 73, schimbare, iese mijlocaș defensiv Paul Viorel ANTON si intra ELTON Constantino Da Silva
In minutul 80, cartonas galben primit de jucatorul echipei Pandurii Târgu-Jiu, ERIC de Oliveira Pereira

Meciul s-a incheiat cu scorul 4 - 0 pentru echipa Viitorul Constanța.

Iulian MAMELE 38’
45’ Paul ANTON
53’ Mihăiță ROMAN II