Arbitri asistenţi Ovidiu Artene, Adrian Popescu
Arbitru observator Alexandru Cerei
Observator Marian Ivan
Spectatori 2.000

Meciul din data 16.03.2015 dintre echipele ASA Târgu-Mureș si FC Brașov se disputa in localitatea Târgu-Mureș pe stadionul Trans-Sil. in fata a 2.000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru George Găman impreuna cu arbitrii asistenti Ovidiu Artene, Adrian Popescu.

ASA Târgu-Mureș: Florin BEJAN, Nicolás Martín GOROBSOV, Patrice Emery Fongang FEUSSI, Marius Marcel CONSTANTIN, Claudiu Vasile BUMBA, Mircea Ionuț AXENTE, Ousmane N'DOYE, Ianis Alin ZICU, Claudiu Dorian VOICULEŢ, Eduard Cornel STĂNCIOIU, László SEPSI si rezervele: Miroslav MANOLOV, Sergiu Cătălin HANCA, Iván GONZÁLEZ López, Dorin Ioan GOGA, Adrian Ioan VICIU, János József SZÉKELY, Bruno MARTINS de Jesus.

FC Brașov: Florin IACOB, Gabriel Eugen MATEI, Saša NOVAKOVIĆ, Damir ZLOMISLIĆ, Cătălin Ştefan ŢÂRĂ, Tomislav JURIĆ, Cristian George GANEA, Lucian GOIAN, Marian Constantin CONSTANTINESCU, Marko BENCUN, Adnan AGANOVIĆ si rezervele: Șerban MORARU, Daniel MUTU, Bogdan Adrian STRĂUȚ, Alexandru Cristian CIOCÂLTEU, Vlăduț Vasile BOȚIA, Daniel Ionuț BARNA, Artjom ARTJUNIN.

GOOOL! Gol marcat pentru ASA Târgu-Mureș de Ianis Alin ZICU (mijlocaș stânga). In minutul 43 al partidei dintre ASA Târgu-Mureș si FC Brașov, ASA Târgu-Mureș deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 44, cartonas galben primit de jucatorul echipei ASA Târgu-Mureș, Nicolás Martín GOROBSOV
In minutul 51, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Brașov, Gabriel Eugen MATEI
In minutul 57, schimbare, iese atacant Mircea Ionuț AXENTE si intra Miroslav MANOLOV
In minutul 57, schimbare, iese atacant Cătălin Ştefan ŢÂRĂ si intra Daniel Ionuț BARNA
In minutul 68, schimbare, iese fundaș dreapta Gabriel Eugen MATEI si intra Bogdan Adrian STRĂUȚ
In minutul 76, schimbare, iese mijlocaș stânga Ianis Alin ZICU si intra János József SZÉKELY
In minutul 81, schimbare, iese mijlocaș central Claudiu Dorian VOICULEŢ si intra Iván GONZÁLEZ López
In minutul 85, schimbare, iese mijlocaș defensiv Tomislav JURIĆ si intra Vlăduț Vasile BOȚIA
In minutul 87, eliminare, cartonas rosu primit de jucatorul echipei ASA Târgu-Mureș, Ousmane N'DOYE. ASA Târgu-Mureș va trebui sa trebui sa joace restul de 3 de minute, si eventualele minute de prelungire, in 10 jucatori.
In minutul 90+2, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Brașov, Saša NOVAKOVIĆ
In minutul 90+4, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Brașov, Daniel Ionuț BARNA

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa ASA Târgu-Mureș.

Nicolás GOROBSOV 44’
51’ Gabriel MATEI
Mircea AXENTE
Miroslav MANOLOV
57’
57’ Cătălin ŢÂRĂ
Daniel BARNA
68’ Gabriel MATEI
Bogdan STRĂUȚ
Ianis ZICU
János SZÉKELY
76’
Claudiu VOICULEŢ
Iván GONZÁLEZ
81’
85’ Tomislav JURIĆ
Vlad BOȚIA
Ousmane N'DOYE 87’
90+2’ Saša NOVAKOVIĆ