Arbitri asistenţi Octavian Șovre, Florin Păunescu
Arbitru observator Vlad Bârleanu
Observator Cătălin Cursaru
Spectatori 3.283

Meciul din data 17.03.2015 dintre echipele Dinamo București si Concordia Chiajna se disputa in localitatea București pe stadionul Dinamo. in fata a 3.283 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Lucian Rusandu impreuna cu arbitrii asistenti Octavian Șovre, Florin Păunescu.

Dinamo București: Gordan BUNOZA, Valentin Marius LAZĂR, Gheorghe Teodor GROZAV, Steliano FILIP, Ștefan Nicolae BĂRBOIANU, BOUBACAR Mansaly, Hatem ABD ELHAMED, Cosmin Gabriel MATEI, Marius Constantin NICULAE, Kristijan NAUMOVSKI, Andrei Ovidiu MARC si rezervele: Nicolae Adrian GRIGORE, Bogdan Cătălin GAVRILĂ, Marian CRISTESCU, Kamil BILIŃSKI, Sérgio Fernando da Silva Rodrigues "SERGINHO", Dorin ROTARIU, Alexandru Traian MARC.

Concordia Chiajna: Florin MATACHE, Florin Flavius PURECE, Tiberiu Andrei SEREDIUC, Alexandru Constantin STAN, Carlos WELLINGTON da Silva, Bruno Alexandre Marques MADEIRA, Vasile MAFTEI, Florin LOVIN, Bogdan Nicolae BUCURICĂ, Ricardo Miguel Martins ALVES, Fernando Henrique BOLDRIN si rezervele: Victor Teodor RÂMNICEANU, Alexandru Ion VAGNER, Nicolae Constantin MUȘAT, Daniel Constantin FLOREA, Ștefan Costel GRIGORIE, Hristijan DRAGARSKI, Mihai DINA.

GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Ricardo Miguel Martins ALVES (fundaș central). In minutul 13 al partidei dintre Dinamo București si Concordia Chiajna, Concordia Chiajna deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 17, schimbare, iese atacant Carlos WELLINGTON da Silva si intra Daniel Constantin FLOREA
In minutul 18, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Steliano FILIP
In minutul 40, eliminare, cartonas rosu primit de jucatorul echipei Dinamo București, Andrei Ovidiu MARC. Dinamo București va trebui sa trebui sa joace restul de 50 de minute, si eventualele minute de prelungire, in 10 jucatori.
In minutul 44, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Cosmin Gabriel MATEI
In minutul 53, Dinamo București - Concordia Chiajna, scorul este 0 - 2. Autogol, inscris de Hatem ABD ELHAMED
In minutul 55, schimbare, iese mijlocaș dreapta Cosmin Gabriel MATEI si intra Bogdan Cătălin GAVRILĂ
In minutul 55, schimbare, iese atacant Marius Constantin NICULAE si intra Kamil BILIŃSKI
In minutul 67, schimbare, iese atacant Tiberiu Andrei SEREDIUC si intra Mihai DINA
In minutul 68, schimbare, iese mijlocaș stânga Gheorghe Teodor GROZAV si intra Dorin ROTARIU
In minutul 79, schimbare, iese mijlocaș central Bruno Alexandre Marques MADEIRA si intra Hristijan DRAGARSKI
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Mihai DINA (rezervă). In minutul 85 al partidei dintre Dinamo București si Concordia Chiajna, scorul devine 0 - 3.
In minutul 87, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Alexandru Constantin STAN

Meciul s-a incheiat cu scorul 3 - 0 pentru echipa Concordia Chiajna.

0 - 1 13’ RICARDO ALVES
17’ Carlos WELLINGTON
Bogdan GAVRILĂ
55’
Marius NICULAE
Kamil BILIŃSKI
55’
67’ Tiberiu SEREDIUC