Arbitri asistenţi Vasile Marinescu, Adrian Popescu
Arbitru observator Cătălin Botaș
Observator Marian Bucurescu
Spectatori 3.000

Meciul din data 22.03.2015 dintre echipele Pandurii Târgu-Jiu si Gaz metan Mediaș se disputa in localitatea Târgu-Jiu pe stadionul Tudor Vladimirescsu. in fata a 3.000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru George Rădulescu impreuna cu arbitrii asistenti Vasile Marinescu, Adrian Popescu.

Pandurii Târgu-Jiu: Mihai Cosmin RĂDUȚ, Mihaiță Alexandru ROMAN, Doru Mihai PINTILII, Dan Nicolae NISTOR, Viorel NICOARĂ, Marko MOMČILOVIĆ, Andrei CORDOȘ, Alin Florian BULEICĂ, Răzvan Marian STANCA, Nikola VASILJEVIĆ II, Bogdan Alexandru UNGURUȘAN si rezervele: Michał GLIWA, Deivydas MATULEVIČIUS, Constantin GRECU, ERIC de Oliveira Pereira, ELTON Constantino Da Silva, Bogdan Daniel ȘANDRU, Gezim SHALAJ.

Gaz metan Mediaș: Julián Alberto VELÁZQUEZ, Radu Neculai ZAHARIA, ÉLTON Lexandro de Oliveira Santos, Aymen TAHAR, Loránd Jószef SZILÁGYI, Răzvan Neculaie PLEȘCA, Dan Mihai ROMAN, Ciprian Cătălin PETRE, Sergiu Horațiu MUTH, Azdren LLULLAKU, Octavian ABRUDAN si rezervele: Alexandru TÂRNOVAN, Bogdan Valentin VIŞA, Roberto ROMEO, Cosimo Andrea FIGLIOMENI, Alexandru Paul CURTEAN, Ionuț Arghir BUZEAN, Alexandru Doru GREAB.

In minutul 58, schimbare, iese mijlocaș stânga Viorel NICOARĂ si intra Deivydas MATULEVIČIUS
GOOOL! Gol marcat pentru Gaz metan Mediaș de Dan Mihai ROMAN (atacant). In minutul 59 al partidei dintre Pandurii Târgu-Jiu si Gaz metan Mediaș, Gaz metan Mediaș deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 70, schimbare, iese mijlocaș dreapta Alin Florian BULEICĂ si intra Gezim SHALAJ
In minutul 70, schimbare, iese extremă stânga Ciprian Cătălin PETRE si intra Alexandru Paul CURTEAN
In minutul 75, schimbare, iese atacant Mihaiță Alexandru ROMAN si intra ERIC de Oliveira Pereira
In minutul 75, schimbare, iese extremă dreapta Azdren LLULLAKU si intra Roberto ROMEO
In minutul 77, cartonas galben primit de jucatorul echipei Gaz metan Mediaș, Răzvan Neculaie PLEȘCA
In minutul 78, cartonas galben primit de jucatorul echipei Pandurii Târgu-Jiu, Constantin GRECU
In minutul 80, cartonas galben primit de jucatorul echipei Pandurii Târgu-Jiu, ERIC de Oliveira Pereira
In minutul 90, schimbare, iese mijlocaș central Aymen TAHAR si intra Ionuț Arghir BUZEAN

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa Gaz metan Mediaș.