Arbitri asistenţi Miclos Nagy, Valentin Avram
Arbitru observator Andrei Chivulete
Observator Eduard Alexandru
Spectatori 3.000

Meciul din data 21.03.2015 dintre echipele FC Brașov si Dinamo București se disputa in localitatea Brașov pe stadionul Tineretului. in fata a 3.000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Istvan Kovacs impreuna cu arbitrii asistenti Miclos Nagy, Valentin Avram.

FC Brașov: Gabriel Eugen MATEI, Mislav LEKO, Tomislav JURIĆ, Florin IACOB, Lucian GOIAN, Cristian George GANEA, Marian Constantin CONSTANTINESCU, Marko BENCUN, Adnan AGANOVIĆ, Saša NOVAKOVIĆ, Damir ZLOMISLIĆ si rezervele: Daniel MUTU, Cătălin Ştefan ŢÂRĂ, Șerban MORARU, Vlăduț Vasile BOȚIA, Daniel Ionuț BARNA, Artjom ARTJUNIN, Alexandru Cristian CIOCÂLTEU.

Dinamo București: Kamil BILIŃSKI, Gordan BUNOZA, Marian CRISTESCU, Collins Ngoran Suiru FAI, Steliano FILIP, Nicolae Adrian GRIGORE, Gheorghe Teodor GROZAV, Ricardo Jorge Tavares MACHADO, Kristijan NAUMOVSKI, Dorin ROTARIU, Hatem ABD ELHAMED si rezervele: Bogdan Cătălin GAVRILĂ, Marius Silviu ALEXE, BOUBACAR Mansaly, Alexandre Benjamin DURIMEL, Alexandru Traian MARC, Marius Constantin NICULAE, Sérgio Fernando da Silva Rodrigues "SERGINHO".

In minutul 24, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Brașov, Marko BENCUN
In minutul 26, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Nicolae Adrian GRIGORE
In minutul 60, schimbare, iese mijlocaș dreapta Dorin ROTARIU si intra Marius Silviu ALEXE
In minutul 70, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Steliano FILIP
In minutul 73, schimbare, iese mijlocaș stânga Gheorghe Teodor GROZAV si intra Bogdan Cătălin GAVRILĂ
In minutul 74, jucatorul echipei FC Brașov, Marko BENCUN a primit al doilea cartonas galben si este eliminat de pe teren. FC Brașov ramane din minutul 74 in 10 jucatori.
In minutul 79, schimbare, iese mijlocaș central Marian CRISTESCU si intra Marius Constantin NICULAE
In minutul 86, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Brașov, Tomislav JURIĆ
GOOOL! Gol marcat pentru FC Brașov de Cristian George GANEA (fundaș stânga). In minutul 88 al partidei dintre FC Brașov si Dinamo București, FC Brașov deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 90+2, schimbare, iese atacant Marian Constantin CONSTANTINESCU si intra Șerban MORARU
In minutul 90+2, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Brașov, Șerban MORARU
In minutul 90+4, schimbare, iese mijlocaș dreapta Adnan AGANOVIĆ si intra Alexandru Cristian CIOCÂLTEU

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa FC Brașov.

Marko BENCUN 24’
26’ Nicolae GRIGORE
60’ Dorin ROTARIU
Marius ALEXE
70’ Steliano FILIP
73’ Gheorghe GROZAV
Bogdan GAVRILĂ
Marko BENCUN 74’
79’ Marian CRISTESCU