Arbitri asistenţi Octavian Șovre, Mircea Orbuleț
Arbitru observator Adrian Popescu
Observator Iulius Nemțanu
Spectatori 500

Meciul din data 05.04.2015 dintre echipele Concordia Chiajna si FC Brașov se disputa in localitatea Chiajna pe stadionul Concordia. in fata a 500 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Iulian Călin impreuna cu arbitrii asistenti Octavian Șovre, Mircea Orbuleț.

Concordia Chiajna: Florin LOVIN, Daniel Constantin FLOREA, Mihai DINA, Bogdan Nicolae BUCURICĂ, Fernando Henrique BOLDRIN, Ricardo Miguel Martins ALVES, Bruno Alexandre Marques MADEIRA, Florin Flavius PURECE, Florin MATACHE, Vasile MAFTEI, Alexandru Constantin STAN si rezervele: Ștefan Costel GRIGORIE, Hristijan DRAGARSKI, Tiberiu Andrei SEREDIUC, Cristian Ştefan RAICIU, Victor Teodor RÂMNICEANU, Nicolae Constantin MUȘAT, Daniel Cristian LUNG.

FC Brașov: Mislav LEKO, Florin IACOB, Gabriel Eugen MATEI, Saša NOVAKOVIĆ, Damir ZLOMISLIĆ, Tomislav JURIĆ, Lucian GOIAN, Liviu Adrian GANEA, Cristian George GANEA, Marian Constantin CONSTANTINESCU, Adnan AGANOVIĆ si rezervele: Șerban MORARU, Daniel MUTU, Leopold NOVAK, Diogo de Almeida SANTOS, Cătălin Ştefan ŢÂRĂ, Alexandru Cristian CIOCÂLTEU, Artjom ARTJUNIN.

In minutul 20, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Brașov, Tomislav JURIĆ
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Bogdan Nicolae BUCURICĂ (fundaș stânga). In minutul 26 al partidei dintre Concordia Chiajna si FC Brașov, Concordia Chiajna deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 36, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Bruno Alexandre Marques MADEIRA
In minutul 56, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Florin MATACHE
In minutul 61, schimbare, iese atacant Daniel Constantin FLOREA si intra Tiberiu Andrei SEREDIUC
In minutul 66, schimbare, iese fundaș stânga Cristian George GANEA si intra Leopold NOVAK
In minutul 70, schimbare, iese atacant Liviu Adrian GANEA si intra Cătălin Ştefan ŢÂRĂ
In minutul 72, schimbare, iese mijlocaș central Bruno Alexandre Marques MADEIRA si intra Hristijan DRAGARSKI
In minutul 83, schimbare, iese mijlocaș defensiv Florin LOVIN si intra Ștefan Costel GRIGORIE
In minutul 83, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Brașov, Gabriel Eugen MATEI
GOOOL! Gol marcat pentru FC Brașov de Mislav LEKO (mijlocaș defensiv). In minutul 90+1 al partidei dintre Concordia Chiajna si FC Brașov, FC Brașov reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 90+1, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Fernando Henrique BOLDRIN
In minutul 90+3, schimbare, iese atacant Marian Constantin CONSTANTINESCU si intra Șerban MORARU

CONSTANTINESCU
20’ Tomislav JURIĆ
1 - 0 Bogdan BUCURICĂ 26’
Bruno MADEIRA 36’
Florin MATACHE 56’
Daniel FLOREA
Tiberiu SEREDIUC
61’
66’ Cristian GANEA
Leopold NOVAK
70’ Liviu Adrian GANEA
Cătălin ŢÂRĂ
Bruno MADEIRA
Hristijan DRAGARSKI
72’
Florin LOVIN
Ștefan GRIGORIE
83’
83’ Gabriel MATEI
1 - 1 90+1’ Mislav LEKO
Fernando BOLDRIN 90+1’
90+3’ Marian CONSTANTINESCU