Arbitri asistenţi Dragoș Iliescu, Marius Marchidanu
Arbitru observator Cristian Georgescu
Observator Octavian Goga
Spectatori 2.000

Meciul din data 04.04.2015 dintre echipele Astra Giurgiu si CFR 1907 Cluj se disputa in localitatea Giurgiu pe stadionul Marin Anastasovici. in fata a 2.000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Robert Dumitru impreuna cu arbitrii asistenti Dragoș Iliescu, Marius Marchidanu.

Astra Giurgiu: Toni GORUPEC, Gheorghe Mihai FLORESCU, Kehinde Abdul FATAI Feyi, Gabriel Nicolae ENACHE, William Douglas DE AMORIM, Constantin Valentin BUDESCU, Cristian Daniel OROŞ, Silviu LUNG JR., Júnior Iraneuton Souza Moraes MORAIS, Valerică Marius GĂMAN, Takayuki SETO si rezervele: George Petruț GAVRILAŞ, Aurelian Ionuț CHIȚU, Alexandru IONIŢĂ II, Laurențiu Daniel RUS, Iulian ROȘU, Nuno Miguel Sousa PINTO, Kouassi Pacôme KOUADJA.

CFR 1907 Cluj: Antonio JAKOLIŠ, Mihai Adrian MINCĂ, Filip JAZVIĆ, Davide PETRUCCI, Grégory Victor TADÉ, Szilard VERES, Tiago Jorge Oliveira LOPES, Ionuț Justinian LARIE, Férébory DORÉ, Cătălin CARP, Mário Jorge Malico Paulino CAMORA si rezervele: Sulley Ali Sariki MUNIRU, Sergiu Dorin NEGRUȚ, Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN, Andrei Simion TÂNC, Cornel Alexandru ENE, Giorgi CHANTURIA, Remo AMADIO.

In minutul 35, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Valerică Marius GĂMAN
In minutul 46, schimbare, iese atacant Kehinde Abdul FATAI Feyi si intra Iulian ROȘU
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de Ionuț Justinian LARIE (fundaș central). In minutul 55 al partidei dintre Astra Giurgiu si CFR 1907 Cluj, CFR 1907 Cluj deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 58, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Grégory Victor TADÉ
In minutul 58, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Gabriel Nicolae ENACHE
In minutul 64, schimbare, iese mijlocaș defensiv Gheorghe Mihai FLORESCU si intra Alexandru IONIŢĂ II
In minutul 72, schimbare, iese mijlocaș dreapta Gabriel Nicolae ENACHE si intra Aurelian Ionuț CHIȚU
In minutul 80, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Filip JAZVIĆ
In minutul 81, schimbare, iese atacant Grégory Victor TADÉ si intra Sulley Ali Sariki MUNIRU
In minutul 82, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Mihai Adrian MINCĂ
In minutul 87, schimbare, iese mijlocaș stânga Filip JAZVIĆ si intra Giorgi CHANTURIA
In minutul 88, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Férébory DORÉ
In minutul 90+3, schimbare, iese mijlocaș dreapta Tiago Jorge Oliveira LOPES si intra Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa CFR 1907 Cluj.