Arbitri asistenţi Mircea Grigoriu, Valentin Avram
Arbitru observator Stelian Slabu
Observator Marian Ivan
Spectatori 3.000

Meciul din data 04.04.2015 dintre echipele Universitatea Cluj si Rapid București se disputa in localitatea Cluj-Napoca pe stadionul Cluj Arena. in fata a 3.000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Istvan Kovacs impreuna cu arbitrii asistenti Mircea Grigoriu, Valentin Avram.

Universitatea Cluj: Raul Răzvan COSTIN, Raul Axente CIUPE, Pablo Daniel CEPPELINI Gatto, Geoffrey CASTILLION, Narcisse Kiswensia BAMBARA, Dino ŠKVORC, Róbert VESELOVSKY, Ionuț NEAG, Justin Junior MENGOLO, Andrei LUNGU, Danzell GRAVENBERCH si rezervele: Andreas Cristian CALCAN, Vasilică CRISTOCEA, Nuno Filipe Vasconcelos VIVEIROS, Benjamin VAN DEN BROEK, Cristian Lucian MUNTEANU, Valentin Ionuț LEMNARU, Emilian Ioan DOLHA.

Rapid București: Marcel GECOV, Aritz López GARAI, João Carlos Amaral Marques COIMBRA, Rihairo MEULENS, Daniel George NICULAE, Joan ORIOL i Gràcia, Eduard ORIOL Gràcia, Jérémy SAPINA, Pavel ČMOVŠ, Miloš BUCHTA, Aritz BORDA Etxezarreta si rezervele: Virgil Andrei DRĂGHIA, Luís Filipe Gomes Almeida "KIKAS", Daniel Gabriel PANCU, Alexandru Angelo DAN, Andrei Ionuţ CERLINCĂ, Fredua Buadee BENSON Erchiah, Ricardo ALVES Coelho Silva.

In minutul 40, schimbare, iese fundaș central Aritz BORDA Etxezarreta si intra Alexandru Angelo DAN
In minutul 52, schimbare, iese mijlocaș central Raul Răzvan COSTIN si intra Nuno Filipe Vasconcelos VIVEIROS
GOOOL! Gol marcat pentru Universitatea Cluj de Geoffrey CASTILLION (atacant). In minutul 57 al partidei dintre Universitatea Cluj si Rapid București, Universitatea Cluj deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 61, schimbare, iese mijlocaș central João Carlos Amaral Marques COIMBRA si intra Fredua Buadee BENSON Erchiah
In minutul 66, schimbare, iese mijlocaș dreapta Rihairo MEULENS si intra Luís Filipe Gomes Almeida "KIKAS"
In minutul 73, schimbare, iese atacant Danzell GRAVENBERCH si intra Cristian Lucian MUNTEANU
In minutul 79, cartonas galben primit de jucatorul echipei Universitatea Cluj, Andrei LUNGU
In minutul 80, cartonas galben primit de jucatorul echipei Rapid București, Aritz López GARAI
In minutul 87, schimbare, iese mijlocaș stânga Pablo Daniel CEPPELINI Gatto si intra Benjamin VAN DEN BROEK

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa Universitatea Cluj.