Arbitri asistenţi Bogdan Gheorghe, Adrian Mărginean
Arbitru observator Marius Omuț
Observator Cătălin Cursaru
Spectatori 2.000

Meciul din data 07.04.2015 dintre echipele CFR 1907 Cluj si Oțelul Galați se disputa in localitatea Cluj-Napoca pe stadionul Dr. Constantin Rădulescu. in fata a 2.000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru George Rădulescu impreuna cu arbitrii asistenti Bogdan Gheorghe, Adrian Mărginean.

CFR 1907 Cluj: Cătălin CARP, Mihai Adrian MINCĂ, Tiago Jorge Oliveira LOPES, Ionuț Justinian LARIE, Antonio JAKOLIŠ, Férébory DORÉ, Mário Jorge Malico Paulino CAMORA, Sulley Ali Sariki MUNIRU, Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN, Grégory Victor TADÉ, Szilard VERES si rezervele: Cornel Alexandru ENE, Ciprian Ioan DEAC, Giorgi CHANTURIA, Remo AMADIO, Sergiu Dorin NEGRUȚ, Davide PETRUCCI, Andrei Simion TÂNC.

Oțelul Galați: Lucian MURGOCI, Daniel POPESCU, Darius Dumitru OLARU, Hélder Luís Lopes Vieira TAVARES, Alexandru TUDORIE, George Andrei MIRON, Laurențiu Cătălin IORGA, Jugurtha HAMROUN, Gabriel ABRAHAM, Florin Lucian CERNAT, Stelian Nicolae CUCU si rezervele: Cosmin Valentin STOIAN, Robert Adrian TĂTAR, Iulian POPA, Constantin MIŞELĂRICU, Ciprian Ștefan MILEA, Dumitru Emanoil HOTOBOC, Răzvan Toni Augustin GRĂDINARU.

In minutul 29, cartonas galben primit de jucatorul echipei Oțelul Galați, Lucian MURGOCI
In minutul 34, cartonas galben primit de jucatorul echipei Oțelul Galați, Stelian Nicolae CUCU
In minutul 53, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Grégory Victor TADÉ
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de Grégory Victor TADÉ (atacant). In minutul 57 al partidei dintre CFR 1907 Cluj si Oțelul Galați, CFR 1907 Cluj deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 64, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Szilard VERES
In minutul 71, schimbare, iese mijlocaș dreapta Tiago Jorge Oliveira LOPES si intra Giorgi CHANTURIA
In minutul 74, schimbare, iese fundaș central Stelian Nicolae CUCU si intra Robert Adrian TĂTAR
In minutul 75, schimbare, iese mijlocaș dreapta Laurențiu Cătălin IORGA si intra Răzvan Toni Augustin GRĂDINARU
In minutul 78, schimbare, iese fundaș central George Andrei MIRON si intra Constantin MIŞELĂRICU
In minutul 80, schimbare, iese mijlocaș central Szilard VERES si intra Davide PETRUCCI
In minutul 90+2, schimbare, iese atacant Férébory DORÉ si intra Sergiu Dorin NEGRUȚ

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa CFR 1907 Cluj.