Arbitri asistenţi Adrian Ghinguleac, Iulian Radu
Arbitru observator Andrei Constantinescu
Observator Paul Cazan
Spectatori 500

Meciul din data 11.04.2015 dintre echipele Concordia Chiajna si FC Politehnica Iași se disputa in localitatea Chiajna pe stadionul Concordia. in fata a 500 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Adrian Comănescu impreuna cu arbitrii asistenti Adrian Ghinguleac, Iulian Radu.

Concordia Chiajna: Florin Flavius PURECE, Alexandru Ion VAGNER, Victor Teodor RÂMNICEANU, Vasile MAFTEI, Bruno Alexandre Marques MADEIRA, Ștefan Costel GRIGORIE, Mihai DINA, Bogdan Nicolae BUCURICĂ, Fernando Henrique BOLDRIN, Ricardo Miguel Martins ALVES, Tiberiu Andrei SEREDIUC si rezervele: Marius George PENA, Paulo Armando da Silva MONTEIRO, Florin MATACHE, Daniel Constantin FLOREA, Hristijan DRAGARSKI, Alexandru Constantin STAN, Aleksandar Antoniev DYULGHEROV.

FC Politehnica Iași: Andrei Ștefan ENESCU, Narcis Iulian BĂDIC, Lukács BŐLE, Alexandru Teofil CIUCUR, Bojan GOLUBOVIĆ, Branko GRAHOVAC, Marius Ovidiu MIHALACHE, Milan MITIĆ, Florin Constantin PLĂMADĂ, Ionuț Cosmin VOICU, Alexandru ȚIGĂNAȘU si rezervele: Gabriel BOSOI, Fábio Farroco BRAGA, Alessandro CAPARCO, Mădălin Marius CIUCĂ, Alexandru CREŢU, Liviu Ionuţ MIHAI II, Alexandru BOICIUC.

In minutul 27, schimbare, iese fundaș stânga Alexandru ȚIGĂNAȘU si intra Alexandru CREŢU
In minutul 32, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Tiberiu Andrei SEREDIUC
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Fernando Henrique BOLDRIN (mijlocaș defensiv). In minutul 51 al partidei dintre Concordia Chiajna si FC Politehnica Iași, Concordia Chiajna deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 59, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Politehnica Iași, Lukács BŐLE
In minutul 63, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Politehnica Iași, Alexandru CREŢU
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Ștefan Costel GRIGORIE (mijlocaș stânga). In minutul 64 al partidei dintre Concordia Chiajna si FC Politehnica Iași, scorul devine 2 - 0.
In minutul 66, schimbare, iese mijlocaș defensiv Fernando Henrique BOLDRIN si intra Alexandru Constantin STAN
In minutul 69, schimbare, iese mijlocaș central Andrei Ștefan ENESCU si intra Alexandru BOICIUC
In minutul 72, schimbare, iese mijlocaș dreapta Alexandru Teofil CIUCUR si intra Gabriel BOSOI
In minutul 73, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Politehnica Iași, Alexandru BOICIUC
In minutul 74, schimbare, iese mijlocaș dreapta Tiberiu Andrei SEREDIUC si intra Daniel Constantin FLOREA
In minutul 82, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Alexandru Constantin STAN
In minutul 90, schimbare, iese atacant Mihai DINA si intra Marius George PENA
GOOOL! Gol marcat pentru FC Politehnica Iași de Bojan GOLUBOVIĆ (atacant). In minutul 90+1 al partidei dintre Concordia Chiajna si FC Politehnica Iași, scorul devine 2 - 1.
In minutul 90+3, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Victor Teodor RÂMNICEANU

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 1 pentru echipa Concordia Chiajna.

GOLUBOVIĆ
27’ Alexandru ŢIGĂNAŞU
Alexandru CREŢU
Tiberiu SEREDIUC 32’
1 - 0 Fernando BOLDRIN 51’
59’ Lukács BŐLE
63’ Alexandru CREŢU
2 - 0 Ștefan GRIGORIE 64’
Fernando BOLDRIN
Alexandru STAN
66’
69’ Andrei ENESCU
Alexandru BOICIUC
72’ Alexandru CIUCUR
Gabriel BOSOI
73’ Alexandru BOICIUC