A.S. Ardealul Târgu-Mureș - CS Universitatea Craiova - 11.04.2015 English version
Arbitri asistenţi Octavian Șovre, Sebastian Gheorghe
Arbitru observator Imre Bucsi
Observator Dan Potocianu
Spectatori 6.000

Meciul din data 11.04.2015 dintre echipele ASA Târgu-Mureș si CS Universitatea Craiova se disputa in localitatea Târgu-Mureș pe stadionul Trans-Sil. in fata a 6.000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Ovidiu Hațegan impreuna cu arbitrii asistenti Octavian Șovre, Sebastian Gheorghe.

ASA Târgu-Mureș: Ianis Alin ZICU, László SEPSI, Miroslav MANOLOV, Nicolás Martín GOROBSOV, Iván GONZÁLEZ López, Dorin Ioan GOGA, Patrice Emery Fongang FEUSSI, Florin BEJAN, Eduard Cornel STĂNCIOIU, Claudiu Dorian VOICULEŢ, Claudiu Vasile BUMBA si rezervele: Ousmane N'DOYE, Adrian Ioan HORA, Sergiu Cătălin HANCA, Ionuț BALAUR, Mircea Ionuț AXENTE, János József SZÉKELY, Adrian Ioan VICIU.

CS Universitatea Craiova: Cosmin Valentin FRĂSINESCU, Stephane ACKA, Tha'er Fayed BAWAB, Pablo Daniel BRANDÁN, Cristian Emanuel BĂLGRĂDEAN, Alexandru Mihail BĂLUŢĂ, MADSON Henrique Nascimento Santos, Alexandru MATEIU, Nuno Miguel Monteiro ROCHA, Ionuț Laurian TÂRNĂCOP, Sebastian Zoltán ACHIM si rezervele: Bojan BRAĆ, Marius Ionuț BRICEAG, Andrei Ioan DUMITRAȘ, Andrei Mihai HERGHELIGIU, Andrei Virgil IVAN, Silviu IZVORANU, KAY Carlos Daniel Silveira da Graça.

In minutul 29, cartonas galben primit de jucatorul echipei ASA Târgu-Mureș, Florin BEJAN
In minutul 38, cartonas galben primit de jucatorul echipei ASA Târgu-Mureș, Nicolás Martín GOROBSOV
In minutul 38, cartonas galben primit de jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, Sebastian Zoltán ACHIM
GOOOL! Gol marcat pentru ASA Târgu-Mureș de Ianis Alin ZICU (mijlocaș dreapta). In minutul 45+1 al partidei dintre ASA Târgu-Mureș si CS Universitatea Craiova, ASA Târgu-Mureș deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș dreapta Alexandru Mihail BĂLUŢĂ si intra Marius Ionuț BRICEAG
In minutul 58, schimbare, iese mijlocaș stânga Claudiu Vasile BUMBA si intra Adrian Ioan HORA
In minutul 65, schimbare, iese mijlocaș dreapta Ianis Alin ZICU si intra Ousmane N'DOYE
GOOOL! Gol marcat pentru ASA Târgu-Mureș de Ousmane N'DOYE (rezervă). In minutul 67 al partidei dintre ASA Târgu-Mureș si CS Universitatea Craiova, scorul devine 2 - 0.
In minutul 67, cartonas galben primit de jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, MADSON Henrique Nascimento Santos
In minutul 72, schimbare, iese atacant Tha'er Fayed BAWAB si intra Andrei Virgil IVAN
In minutul 84, schimbare, iese mijlocaș defensiv MADSON Henrique Nascimento Santos si intra Andrei Mihai HERGHELIGIU
In minutul 85, schimbare, iese mijlocaș central Dorin Ioan GOGA si intra János József SZÉKELY
GOOOL! Gol marcat pentru CS Universitatea Craiova de Andrei Mihai HERGHELIGIU (rezervă). In minutul 90 al partidei dintre ASA Târgu-Mureș si CS Universitatea Craiova, scorul devine 2 - 1.
In minutul 90+7, cartonas galben primit de jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, Cosmin Valentin FRĂSINESCU

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 1 pentru echipa ASA Târgu-Mureș.

Nicolás GOROBSOV 38’
38’ Sebastian ACHIM
1 - 0 Ianis ZICU 45+1’
46’ Alexandru BĂLUȚĂ
Marius BRICEAG
Claudiu BUMBA
Adrian HORA
58’
Ianis ZICU
Ousmane N'DOYE
65’
2 - 0 Ousmane N'DOYE 67’
67’ Henrique MADSON
72’ Tha'er BAWAB
Andrei IVAN
84’ Henrique MADSON
Andrei HERGHELIGIU
Dorin GOGA
János SZÉKELY
85’
2 - 1 90’ Andrei HERGHELIGIU
90+7’ Cosmin FRĂSINESCU