Arbitri asistenţi Ovidiu Artene, Mircea Grigoriu
Arbitru observator Daniel Hulubei
Observator Octavian Goga
Spectatori 1.000

Meciul din data 17.04.2015 dintre echipele CFR 1907 Cluj si ASA Târgu-Mureș se disputa in localitatea Cluj-Napoca pe stadionul Dr. Constantin Rădulescu. in fata a 1.000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru George Găman impreuna cu arbitrii asistenti Ovidiu Artene, Mircea Grigoriu.

CFR 1907 Cluj: Férébory DORÉ, Sulley Ali Sariki MUNIRU, Mihai Adrian MINCĂ, Ionuț Justinian LARIE, Antonio JAKOLIŠ, Ciprian Ioan DEAC, Cătălin CARP, Mário Jorge Malico Paulino CAMORA, Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN, Szilard VERES, Grégory Victor TADÉ si rezervele: Sergiu Dorin NEGRUȚ, Tiago Jorge Oliveira LOPES, Filip JAZVIĆ, Bruno GUIMARÃES Pinho Azevedo, Anthony CARTER, Cosmin Andrei VÂTCĂ, Andrei Simion TÂNC.

ASA Târgu-Mureș: László SEPSI, Claudiu Dorian VOICULEŢ, Ianis Alin ZICU, Patrice Emery Fongang FEUSSI, Adrian Ioan HORA, Ousmane N'DOYE, Miroslav MANOLOV, Eduard Cornel STĂNCIOIU, Nicolás Martín GOROBSOV, Marius Marcel CONSTANTIN, Florin BEJAN si rezervele: János József SZÉKELY, Adrian Ioan VICIU, Iván GONZÁLEZ López, Sergiu Cătălin HANCA, Dorin Ioan GOGA, Claudiu Vasile BUMBA, Mircea Ionuț AXENTE.

GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de Férébory DORÉ (atacant). In minutul 09 al partidei dintre CFR 1907 Cluj si ASA Târgu-Mureș, CFR 1907 Cluj deschide scorul: 1 - 0.
GOOOL! Gol marcat pentru ASA Târgu-Mureș de Ousmane N'DOYE (mijlocaș defensiv). In minutul 18 al partidei dintre CFR 1907 Cluj si ASA Târgu-Mureș, ASA Târgu-Mureș reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 36, cartonas galben primit de jucatorul echipei ASA Târgu-Mureș, László SEPSI
In minutul 53, cartonas galben primit de jucatorul echipei ASA Târgu-Mureș, Patrice Emery Fongang FEUSSI
GOOOL! Gol marcat pentru ASA Târgu-Mureș de Ousmane N'DOYE (mijlocaș defensiv). In minutul 57 al partidei dintre CFR 1907 Cluj si ASA Târgu-Mureș, scorul devine 1 - 2.
In minutul 58, schimbare, iese mijlocaș stânga Adrian Ioan HORA si intra Claudiu Vasile BUMBA
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de Grégory Victor TADÉ (atacant). In minutul 61 al partidei dintre CFR 1907 Cluj si ASA Târgu-Mureș, CFR 1907 Cluj reuseste egalarea, scorul devine 2 - 2.
In minutul 65, jucatorul echipei ASA Târgu-Mureș, Patrice Emery Fongang FEUSSI a primit al doilea cartonas galben si este eliminat de pe teren. ASA Târgu-Mureș ramane din minutul 65 in 10 jucatori.
In minutul 69, schimbare, iese mijlocaș dreapta Ianis Alin ZICU si intra Iván GONZÁLEZ López
In minutul 74, schimbare, iese mijlocaș central Szilard VERES si intra Filip JAZVIĆ
In minutul 76, schimbare, iese mijlocaș defensiv Ousmane N'DOYE si intra Dorin Ioan GOGA
In minutul 81, schimbare, iese mijlocaș stânga Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN si intra Tiago Jorge Oliveira LOPES
In minutul 88, cartonas galben primit de jucatorul echipei ASA Târgu-Mureș, Iván GONZÁLEZ López
In minutul 90+2, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Filip JAZVIĆ

Meciul s-a incheiat cu scorul egal 2 - 2.