Arbitri asistenţi Aurel Oniță, Sebastian Stoianov
Arbitru observator Eduard Ioniță
Observator Adrian Ionescu
Spectatori 500

Meciul din data 24.04.2015 dintre echipele Concordia Chiajna si CS Universitatea Craiova se disputa in localitatea Chiajna pe stadionul Concordia. in fata a 500 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Adrian Cojocaru impreuna cu arbitrii asistenti Aurel Oniță, Sebastian Stoianov.

Concordia Chiajna: Bogdan Nicolae BUCURICĂ, Fernando Henrique BOLDRIN, Ricardo Miguel Martins ALVES, Alexandru Constantin STAN, Bruno Alexandre Marques MADEIRA, Alexandru Ion VAGNER, Tiberiu Andrei SEREDIUC, Victor Teodor RÂMNICEANU, Florin Flavius PURECE, Marius George PENA, Vasile MAFTEI si rezervele: Daniel Cristian LUNG, Daniel Constantin FLOREA, Hristijan DRAGARSKI, Mihai DINA, Adrian CRISTEA, Cristian Ştefan RAICIU, Florin MATACHE.

CS Universitatea Craiova: Andrei Virgil IVAN, MADSON Henrique Nascimento Santos, Nuno Miguel Monteiro ROCHA, Ionuț Laurian TÂRNĂCOP, Bogdan Ilie VĂTĂJELU, Cosmin Valentin FRĂSINESCU, Cristian Emanuel BĂLGRĂDEAN, Tha'er Fayed BAWAB, Pablo Daniel BRANDÁN, Sebastian Zoltán ACHIM si rezervele: Andrei Mihai HERGHELIGIU, Andrei Ioan DUMITRAȘ, KAY Carlos Daniel Silveira da Graça, Alexandru MATEIU, Cătălin George STRATON, Alexandru Mihail BĂLUŢĂ, Marius Ionuț BRICEAG.

In minutul 32, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Ricardo Miguel Martins ALVES
In minutul 36, cartonas galben primit de jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, Bogdan Ilie VĂTĂJELU
In minutul 37, cartonas galben primit de jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, Cosmin Valentin FRĂSINESCU
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Vasile MAFTEI (fundaș central). In minutul 38 al partidei dintre Concordia Chiajna si CS Universitatea Craiova, Concordia Chiajna deschide scorul: 1 - 0.
GOOOL! Gol marcat pentru CS Universitatea Craiova de Ionuț Laurian TÂRNĂCOP (mijlocaș stânga). In minutul 42 al partidei dintre Concordia Chiajna si CS Universitatea Craiova, CS Universitatea Craiova reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș dreapta Alexandru Constantin STAN si intra Adrian CRISTEA
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș defensiv Pablo Daniel BRANDÁN si intra Alexandru MATEIU
In minutul 49, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Adrian CRISTEA
GOOOL! Gol marcat pentru CS Universitatea Craiova de Tha'er Fayed BAWAB (mijlocaș central). In minutul 56 al partidei dintre Concordia Chiajna si CS Universitatea Craiova, scorul devine 1 - 2.
In minutul 59, schimbare, iese mijlocaș central Florin Flavius PURECE si intra Mihai DINA
In minutul 69, schimbare, iese atacant Nuno Miguel Monteiro ROCHA si intra Andrei Ioan DUMITRAȘ
In minutul 72, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Bruno Alexandre Marques MADEIRA
In minutul 72, cartonas galben primit de jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, Alexandru MATEIU
In minutul 73, schimbare, iese mijlocaș dreapta Andrei Virgil IVAN si intra Andrei Mihai HERGHELIGIU
In minutul 76, schimbare, iese mijlocaș stânga Tiberiu Andrei SEREDIUC si intra Daniel Constantin FLOREA
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Mihai DINA (rezervă). In minutul 82 al partidei dintre Concordia Chiajna si CS Universitatea Craiova, Concordia Chiajna reuseste egalarea, scorul devine 2 - 2.
In minutul 83, cartonas galben primit de jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, Cristian Emanuel BĂLGRĂDEAN
In minutul 84, cartonas galben primit de jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, Andrei Ioan DUMITRAȘ

Meciul s-a incheiat cu scorul egal 2 - 2.

RICARDO ALVES 32’
36’ Bogdan VĂTĂJELU
37’ Cosmin FRĂSINESCU
1 - 0 Vasile MAFTEI 38’
1 - 1 42’ Ionuț TÂRNĂCOP
Alexandru STAN
Adrian CRISTEA
46’
46’ Pablo BRANDÁN
Alexandru MATEIU
Adrian CRISTEA 49’
1 - 2 56’ Tha'er BAWAB
Florin PURECE
Mihai DINA
59’
69’ NUNO ROCHA
Andrei DUMITRAȘ
Bruno MADEIRA 72’
72’ Alexandru MATEIU
73’ Andrei IVAN
Andrei HERGHELIGIU
Tiberiu SEREDIUC
Daniel FLOREA
76’
2 - 2 Mihai DINA 82’
83’ Cristian BĂLGRĂDEAN