Arbitri asistenţi Ovidiu Artene, Iulian Radu
Arbitru observator Radu Petrescu
Observator Marian Bucurescu
Spectatori 500

Meciul din data 29.04.2015 dintre echipele Viitorul Constanța si Universitatea Cluj se disputa in localitatea Chiajna pe stadionul Concordia. in fata a 500 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Adrian Cojocaru impreuna cu arbitrii asistenti Ovidiu Artene, Iulian Radu.

Viitorul Constanța: Bănel NICOLIȚĂ, Bogdan Ionuț ŢÂRU, Boban NIKOLOV, Bogdan Alexandru MITREA, Iulian MAMELE, Robert George HODOROGEA, HENRIQUE De Jesus Bernardo, Cristian Alexandru DAMINUȚĂ, Călin Septimiu ALBUȚ, Silviu Gabriel PANĂ, Florin Lucian TĂNASE si rezervele: Dragoş Ionuţ NEDELCU, Răzvan MARIN, Cristian Marian MANEA, Cristian GAVRA, Alexandru BUZBUCHI, Nelson Wilfredo BONILLA Sánchez, Ianis HAGI.

Universitatea Cluj: Geoffrey CASTILLION, Raul Axente CIUPE, Raul Răzvan COSTIN, Vasilică CRISTOCEA, Andrei LUNGU, Justin Junior MENGOLO, Cristian Lucian MUNTEANU, Róbert VESELOVSKY, Nuno Filipe Vasconcelos VIVEIROS, Dino ŠKVORC, Narcisse Kiswensia BAMBARA si rezervele: Lóránt KOVÁCS, Andreas Cristian CALCAN, Pablo Daniel CEPPELINI Gatto, Emilian Ioan DOLHA, Petar JOVANOVIĆ, Vlad Călin MORAR, Paulo Henrique Martins Eugenio "PAULINHO".

In minutul 31, schimbare, iese fundaș dreapta Raul Axente CIUPE si intra Petar JOVANOVIĆ
In minutul 59, schimbare, iese mijlocaș defensiv Boban NIKOLOV si intra Răzvan MARIN
In minutul 62, schimbare, iese atacant HENRIQUE De Jesus Bernardo si intra Cristian GAVRA
In minutul 65, cartonas galben primit de jucatorul echipei Viitorul Constanța, Cristian Alexandru DAMINUȚĂ
GOOOL! Gol marcat pentru Universitatea Cluj de Justin Junior MENGOLO (mijlocaș stânga). In minutul 67 al partidei dintre Viitorul Constanța si Universitatea Cluj, Universitatea Cluj deschide scorul: 0 - 1.
GOOOL! Gol marcat pentru Viitorul Constanța de Florin Lucian TĂNASE (mijlocaș stânga). In minutul 69 al partidei dintre Viitorul Constanța si Universitatea Cluj, Viitorul Constanța reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 75, schimbare, iese mijlocaș central Silviu Gabriel PANĂ si intra Dragoş Ionuţ NEDELCU
In minutul 76, schimbare, iese mijlocaș stânga Justin Junior MENGOLO si intra Vlad Călin MORAR
In minutul 86, schimbare, iese mijlocaș dreapta Nuno Filipe Vasconcelos VIVEIROS si intra Pablo Daniel CEPPELINI Gatto