Arbitri asistenţi Valentin Avram, Bogdan Velicu
Arbitru observator Florin Marcu
Observator Valer Șulea
Spectatori 1.000

Meciul din data 28.04.2015 dintre echipele CFR 1907 Cluj si Concordia Chiajna se disputa in localitatea Cluj-Napoca pe stadionul Dr. Constantin Rădulescu. in fata a 1.000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Iulian Dima impreuna cu arbitrii asistenti Valentin Avram, Bogdan Velicu.

CFR 1907 Cluj: Férébory DORÉ, Sulley Ali Sariki MUNIRU, Mihai Adrian MINCĂ, Tiago Jorge Oliveira LOPES, Giorgi CHANTURIA, Cătălin CARP, Mário Jorge Malico Paulino CAMORA, Grégory Victor TADÉ, Szilard VERES, Andrei Simion TÂNC, Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN si rezervele: Sergiu Dorin NEGRUȚ, Filip JAZVIĆ, Bruno GUIMARÃES Pinho Azevedo, Antonio JAKOLIŠ, Cornel Alexandru ENE, Anthony CARTER, Remo AMADIO.

Concordia Chiajna: Tiberiu Andrei SEREDIUC, Alexandru Ion VAGNER, Victor Teodor RÂMNICEANU, Florin Flavius PURECE, Nicolae Constantin MUȘAT, Vasile MAFTEI, Bruno Alexandre Marques MADEIRA, Daniel Cristian LUNG, Mihai DINA, Bogdan Nicolae BUCURICĂ, Ricardo Miguel Martins ALVES si rezervele: Cristian Ştefan RAICIU, Alexandru Constantin STAN, Robert Dumitru RĂDUCANU, Marius George PENA, Florin MATACHE, Cristian CIOBANU, Hristijan DRAGARSKI.

GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Tiberiu Andrei SEREDIUC (atacant). In minutul 35 al partidei dintre CFR 1907 Cluj si Concordia Chiajna, Concordia Chiajna deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș central Szilard VERES si intra Sergiu Dorin NEGRUȚ
In minutul 54, schimbare, iese fundaș stânga Bogdan Nicolae BUCURICĂ si intra Alexandru Constantin STAN
In minutul 60, schimbare, iese fundaș central Daniel Cristian LUNG si intra Hristijan DRAGARSKI
In minutul 65, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Florin Flavius PURECE
In minutul 67, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Bruno Alexandre Marques MADEIRA
In minutul 70, schimbare, iese atacant Férébory DORÉ si intra Bruno GUIMARÃES Pinho Azevedo
In minutul 72, schimbare, iese mijlocaș stânga Nicolae Constantin MUȘAT si intra Robert Dumitru RĂDUCANU
In minutul 76, schimbare, iese mijlocaș dreapta Giorgi CHANTURIA si intra Antonio JAKOLIŠ
In minutul 85, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Mário Jorge Malico Paulino CAMORA
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN (mijlocaș stânga). In minutul 87 al partidei dintre CFR 1907 Cluj si Concordia Chiajna, CFR 1907 Cluj reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 90+1, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Vasile MAFTEI
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de Tiago Jorge Oliveira LOPES (fundaș dreapta). In minutul 90+4 al partidei dintre CFR 1907 Cluj si Concordia Chiajna, scorul devine 2 - 1.

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 1 pentru echipa CFR 1907 Cluj.