Arbitri asistenţi Octavian Șovre, Mircea Grigoriu
Arbitru observator Aurel Oniță
Observator Eduard Alexandru
Spectatori 8.000

Meciul din data 29.04.2015 dintre echipele Fotbal Club FCSB si ASA Târgu-Mureș se disputa in localitatea București pe stadionul Arena Națională. in fata a 8.000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru George Găman impreuna cu arbitrii asistenti Octavian Șovre, Mircea Grigoriu.

Fotbal Club FCSB: Andrei PREPELIȚĂ, George Marius ȚUCUDEAN, Cornel Emilian RÂPĂ, Adrian POPA, GUILHERME Haubert Sityá, Fernando Lopes dos Santos VARELA, Cristian TĂNASE, Alin Dorinel TOȘCA, Giedrius ARLAUSKIS, Alexandru BOURCEANU, Alexandru Mihăiță CHIPCIU si rezervele: Ionuț NEAGU II, Srdjan LUCHIN, Iasmin LATOVLEVICI, Lucian Ionuț FILIP, Valentin Alexandru COJOCARU, Nicandro BREEVELD, Robert Alexandru VÂLCEANU.

ASA Târgu-Mureș: Florin BEJAN, Claudiu Vasile BUMBA, Marius Marcel CONSTANTIN, Patrice Emery Fongang FEUSSI, Gabriel Stelian MUREŞAN, Ousmane N'DOYE, László SEPSI, Eduard Cornel STĂNCIOIU, Claudiu Dorian VOICULEŢ, Ianis Alin ZICU, Mircea Ionuț AXENTE si rezervele: Adrian Ioan HORA, Ionuț BALAUR, Dorin Ioan GOGA, Iván GONZÁLEZ López, Sergiu Cătălin HANCA, Miroslav MANOLOV, Adrian Ioan VICIU.

GOOOL! Gol marcat pentru ASA Târgu-Mureș de Ianis Alin ZICU (mijlocaș dreapta). In minutul 37 al partidei dintre Fotbal Club FCSB si ASA Târgu-Mureș, ASA Târgu-Mureș deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 59, cartonas galben primit de jucatorul echipei ASA Târgu-Mureș, Claudiu Dorian VOICULEŢ
In minutul 60, schimbare, iese mijlocaș defensiv Alexandru BOURCEANU si intra Gabriel Cristian IANCU
In minutul 68, schimbare, iese atacant Mircea Ionuț AXENTE si intra Adrian Ioan HORA
In minutul 78, schimbare, iese mijlocaș dreapta Ianis Alin ZICU si intra Miroslav MANOLOV
In minutul 82, schimbare, iese fundaș dreapta Cornel Emilian RÂPĂ si intra Robert Alexandru VÂLCEANU
In minutul 86, schimbare, iese mijlocaș stânga Claudiu Vasile BUMBA si intra Dorin Ioan GOGA
In minutul 90+2, cartonas galben primit de jucatorul echipei ASA Târgu-Mureș, Eduard Cornel STĂNCIOIU

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa ASA Târgu-Mureș.

0 - 1 37’ Ianis ZICU
59’ Claudiu VOICULEŢ
Alexandru BOURCEANU
Gabriel Cristian IANCU
60’
68’ Mircea AXENTE
Adrian HORA
78’ Ianis ZICU
Miroslav MANOLOV
Cornel RÂPĂ
Robert VÂLCEANU
82’
86’ Claudiu BUMBA
Dorin GOGA
90+2’ Eduard STĂNCIOIU