Arbitri asistenţi Ciprian Danșa, Andrei Constantinescu
Arbitru observator Vladimir Urzică
Observator Mircea Călin
Spectatori 400

Meciul din data 01.05.2015 dintre echipele Concordia Chiajna si Pandurii Târgu-Jiu se disputa in localitatea Chiajna pe stadionul Concordia. in fata a 400 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Adrian Comănescu impreuna cu arbitrii asistenti Ciprian Danșa, Andrei Constantinescu.

Concordia Chiajna: Hristijan DRAGARSKI, Tiberiu Andrei SEREDIUC, Florin Flavius PURECE, Marius George PENA, Bruno Alexandre Marques MADEIRA, Florin MATACHE, Adrian CRISTEA, Fernando Henrique BOLDRIN, Matej BAGARIĆ, Ricardo Miguel Martins ALVES, Alexandru Ion VAGNER si rezervele: Victor Teodor RÂMNICEANU, Cristian Ştefan RAICIU, Nicolae Constantin MUȘAT, Mihai DINA, Cristian CIOBANU, Alexandru Cristian ALBU, Robert Dumitru RĂDUCANU.

Pandurii Târgu-Jiu: Bogdan Alexandru UNGURUȘAN, Nikola VASILJEVIĆ II, Gezim SHALAJ, Mihai Cosmin RĂDUȚ, Mihaiță Alexandru ROMAN, Dan Nicolae NISTOR, Filip MRZLJAK, Marko MOMČILOVIĆ, Andrei CORDOȘ, Paul Viorel ANTON, João Pedro MINGOTE Ribeiro si rezervele: Bogdan Daniel ȘANDRU, Rodemis Dante TRIFU, Constantin GRECU, Michał GLIWA, ERIC de Oliveira Pereira, ELTON Constantino Da Silva, Ciprian Florin BRATA.

In minutul 37, eliminare, cartonas rosu primit de jucatorul echipei Pandurii Târgu-Jiu, Dan Nicolae NISTOR. Pandurii Târgu-Jiu va trebui sa trebui sa joace restul de 53 de minute, si eventualele minute de prelungire, in 10 jucatori.
In minutul 43, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Fernando Henrique BOLDRIN
In minutul 44, schimbare, iese mijlocaș defensiv Bruno Alexandre Marques MADEIRA si intra Mihai DINA
In minutul 54, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Hristijan DRAGARSKI
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Mihai DINA (rezervă). In minutul 57 al partidei dintre Concordia Chiajna si Pandurii Târgu-Jiu, Concordia Chiajna deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 59, cartonas galben primit de jucatorul echipei Pandurii Târgu-Jiu, Filip MRZLJAK
In minutul 59, schimbare, iese Viorel NICOARĂ si intra Ciprian Florin BRATA
In minutul 60, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Ricardo Miguel Martins ALVES
In minutul 66, schimbare, iese mijlocaș dreapta Mihai Cosmin RĂDUȚ si intra Rodemis Dante TRIFU
In minutul 74, schimbare, iese fundaș stânga Matej BAGARIĆ si intra Nicolae Constantin MUȘAT
In minutul 85, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Mihai DINA
In minutul 86, schimbare, iese mijlocaș defensiv Filip MRZLJAK si intra ERIC de Oliveira Pereira
In minutul 90, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Alexandru Ion VAGNER
In minutul 90+1, schimbare, iese fundaș central Hristijan DRAGARSKI si intra Alexandru Cristian ALBU
In minutul 90+1, eliminare, cartonas rosu primit de jucatorul echipei Pandurii Târgu-Jiu, Michał GLIWA. Pandurii Târgu-Jiu va trebui sa trebui sa joace minutele ramase de jucat din aceasta partida in 9 jucatori.

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa Concordia Chiajna.